Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

koupe PSP v USA ... otazka TA-082 ??


luki

Otázka

caute...

Takze jsem uplna lama ale fakt total :D Takze asi takhle : segra mi asi pravdepodobne v USA ( asi nekde v NYC ) koupi PSP...konretne asi tuhletu : http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=7771057&st=psp&type=product&id=1142289176695

Ale doufam ze tam nebude ta pitoma deska TA-082 .

Nevim jestli se to nejak uz prolomilo je tu hafo ale fakt hafo topiku, takze radsi vytvorim dalsi... :D

Takze by me zajimalo, jestli se ta ochrana uz prolomila...taky bych se chtel zeptat, jestli tam urcite bude ta deska....na youtube.com jsem videl videjko kde typek psal ze to maj ty pspcka ktere se prodavaj v core packu...a to asi bude ten co chcu koupit. Nevim, jestli zarucene ve value packu nebude to PSPo s tou deskou....aby melo cenu premlouvat segru at mi koupi ten value pack ...radsi ji chcu premluvit na ten normal ...viz. link vyse a k tomu asi tekkena na PSP....takze jaky mate nazor ? ...jinak ja tu budu asi az tak v patek, protoze ted jedu na chvilku do Prahy....tak piste, piste, piste !!!! THX :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

...Ono 1001 by melo byt psp s fw 1.5 nebo 2.0 nebo 2.01 v tomhle ti fakt neporadim, neber me jako overeny zdroj :),ale PSP s fw 2.01 a min nemaji nikdy ta082 to maj az novy psp 1007 (je sice par vyjimek, kde si nejaci japoncici koupili PSP value pack a meli fw 1.5 a ta-082, ale cetl jsem to na nejakem zahranicnim fore...jedna babka povidala :roll: ) takze tohleto je takovy vabank proste musis mit stesti..ale psp ma rozhodne vic tech bez ta-082

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

divej mam takovou teorii...driv se urcite zacaly vyrabet value packy a pak az ty normal packy.....a jestli bylo hodne tech value, tak je docela mozne ze nekde na netu v shopech jsou jeste treba ty starsi, protoze to lidi tak nekupujou....a jestli jsou ty base packy novejsi, takje vetsi pravdepodobnost e tam bude uz TA082 ale podle me takova pravdepodobnost u value packu neni...i na netu jsem nekde cetl ze se hodne vyskytujou v tech base packech....nebo nejakych core ( nevim co to je :D ) jestli nekdo umite lepe anglicky tak check this ---> http://www.youtube.com/watch?v=o4PtEyDRKHI ....ten synek tam sam mele jakesi srance ze to je core packech ta TA-082 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok tak koupim asi ten base pack a uvidim....je levnejsi a jeste prekecam segru at mi koupi Tekkena na PSP :P ....jinak tam to kupujou lidi hodne, takze bude asi o dost vetsi sance ze tam budou novejsi modely....jinak myslite si, ze nejak prijdou casem i na zpusob jak obejit i TA-082 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...Ono 1001 by melo byt psp s fw 1.5 nebo 2.0 nebo 2.01 v tomhle ti fakt neporadim, neber me jako overeny zdroj :),ale PSP s fw 2.01 a min nemaji nikdy ta082 to maj az novy psp 1007 (je sice par vyjimek, kde si nejaci japoncici koupili PSP value pack a meli fw 1.5 a ta-082, ale cetl jsem to na nejakem zahranicnim fore...jedna babka povidala :roll: ) takze tohleto je takovy vabank proste musis mit stesti..ale psp ma rozhodne vic tech bez ta-082

tak to je blbost... 1.5 a ta082 nejde dokopy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok tak koupim asi ten base pack a uvidim....je levnejsi a jeste prekecam segru at mi koupi Tekkena na PSP :P ....jinak tam to kupujou lidi hodne, takze bude asi o dost vetsi sance ze tam budou novejsi modely....jinak myslite si, ze nejak prijdou casem i na zpusob jak obejit i TA-082 ?

ak kupis base pack tak mas na 100% TA-082 ... base packy maju nove MB uz od nejakeho maja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To vis ze najde a kdyby se nenasla ochcavka, PSP je super vec i bez fw. 1.50 :wink: proste si to kup a kasli na to, jestli bude TA tak mas holt smulu a stejne s tim nic neudelas a pokud tam nebude tak mas holt stesti no, s tim ti nikdo neporadi, proste kupuj base pack a kasli na TA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...Ono 1001 by melo byt psp s fw 1.5 nebo 2.0 nebo 2.01 v tomhle ti fakt neporadim, neber me jako overeny zdroj :),ale PSP s fw 2.01 a min nemaji nikdy ta082 to maj az novy psp 1007 (je sice par vyjimek, kde si nejaci japoncici koupili PSP value pack a meli fw 1.5 a ta-082, ale cetl jsem to na nejakem zahranicnim fore...jedna babka povidala :roll: ) takze tohleto je takovy vabank proste musis mit stesti..ale psp ma rozhodne vic tech bez ta-082

tak to je blbost... 1.5 a ta082 nejde dokopy

sak ja si taky myslim, jenze on to mel i podpise ;)

white psp 1.5 - ta-082 ......... treba ho downgradnul anebo jednoduse modchip a pak muze kecat co chce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...Ono 1001 by melo byt psp s fw 1.5 nebo 2.0 nebo 2.01 v tomhle ti fakt neporadim, neber me jako overeny zdroj :),ale PSP s fw 2.01 a min nemaji nikdy ta082 to maj az novy psp 1007 (je sice par vyjimek, kde si nejaci japoncici koupili PSP value pack a meli fw 1.5 a ta-082, ale cetl jsem to na nejakem zahranicnim fore...jedna babka povidala :roll: ) takze tohleto je takovy vabank proste musis mit stesti..ale psp ma rozhodne vic tech bez ta-082

tak to je blbost... 1.5 a ta082 nejde dokopy

sak ja si taky myslim, jenze on to mel i podpise ;)

white psp 1.5 - ta-082 ......... treba ho downgradnul anebo jednoduse modchip a pak muze kecat co chce...

Hele modchip...to jako ze je jedno jake mas PSP ( treba TA-082 ) ?

http://pocitace.avizo.cz/online/herni-konzole/online-inzerat/134483-PSP-Chip.html

toto bylo v avizu...dost by me to zajimalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu