Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iphone 4s - instalace IOS 6.1,6.1.2


pinkpiggy

Otázka

Ahoj, mam problem s instalaci IOS 6.1, stejne tak i 6.1.2..

Momentalne tam mam 5.1.1 Jailbreak, kazdopadne kdyz se snazim nainstalovat 6.1 nebo 6.1.2.

Kazdopadne po rozbaleni softwaru a overeni (v hosts mam upravene ony servery) dostavam pouze hlasky bud:

Iphone nelze obnovit. This device isn't eligible for the requested build. (dostavam ted)

Iphone could not be restored. An unknown error occurred (11). (ten jsem dostaval zezacatku)

Iphone could not be restored. An unknown error occurred (21). (ten jsem dostal 1x)

pote jsem jeste jednou dostal 1600 error, ale uz ani na ten nejsem tedka schopny se dostat..:/

Momentalne mi to kazdopadne haze ten prvni uvedeny error, coz mi prijde dost divny, jelikoz se tam snazim dostat nasledujici soubory:

iPhone4,1_6.1_10B142_Restore (964.6MB)

iPhone4,1_6.1.2_10B146_Restore (964.7MB)

Zkousel jsem nahodit jeste aktualni software co mam ted (5.1.1) bez jailbreaku, tedy:

iPhone4,1_5.1.1_9B206_Restore (841.8MB)

ale stejny vysledek.

Aktualizaci se snazim provest na macbooku s itunes 10.6.3..

nemate nekdo radu co kde a jak provest, abych to rozchodil??

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

njn, jenze jak je z nazvu topicu patrne, jedna se o 4sko a na starsi iOS nepotrebuji, kdyz mam zajem o 6.1 a ten starsi mam..a neznam moc lidi, co by si nahrali novejsi update a pak davali zpet starsi..kazdopadne dekuji, nehodla nez cekat tedy na ios 7 , pac co jsem cetl tak na 6.1.3 untethered delat nechteji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu