Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PC si dělá co chce :D


koreko

Otázka

Ahoj. Byla bouřka, tak jsem PC rychle vytáhl ze sítě. Po bouřce ho zas zapojím, a ale pc nechce naskočit, zapne se a napíše jen No signal, going to sleep. To jsem nějak vyřešil, ale dělá si pořád co chce, někdy to naskočí, že se přihlásím, ale někdy ne. podezdřívám to, že se mi přehřívá grafika.. Nevíte, jak to zafixovat ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Jo, vypl jsem to přes rozpojku :D Nepokazil jsem něco ? Asi se přehřívá grafika, je to dost horký, tak jsem nad to dal vývoďák.. Mám totiž pasivní chlazení :D (1Gb) ..A taky jsem resetoval BIOS, takže mě to na netu pořá otravuje nějaký vypršelý certifikát.. :D napište mě pls, co jsem pokazil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ukaze to aspon neco z biosu ? kdyz se to zapne, nebo to neukaze vubec nic? ale pc bezi ? V prvnim prispevku pises ze si to nic nezobrazovani nejak vyresil... jak? A ted tedy akorad nenajizdi do windows? Jestli to, tak sis tim vytazenim ze zasuvky poskodil souborovej system windows pripadne mozna i disk ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, ono je to jak kdy, teď mám otevřenou bednu, a radši do toho nevrtám, takže to už po druhé naskočilo. Někdy se zobrazilo pouze MSI top quality a stability, a pak to vyhodilo chybu, monitor zhasl, a PC běželo dál, jindy to 1x pípne ( tk po 4 se♥♥♥♥♥ch, a pak za 2s. to 2x za sebou rychle pipne, a zase to vyhodi chybu. jindy mě to hodí do BIOSU, abych rozhodl, zda to chci spustit v normálním nastavení, nebo se sítí atd.. a Někdy to nenajede ani do Windows.. dělá si to opravdu co chce. ikdyž je Windows zaplý, tak se to taky stane.. PC porad bezi, a nejde nijak jinak vipnout, nez vytazenim ze zasuvky.. Asi to bylo tim, ze grafika se moc zahrala, a tim taky zahrala takovy ten čip na sesce, který se pak vypl, a bylo po všem.. Snad jsem to nějak rozumě vysvětlil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

WIndows přeinstalovávat nebudu, protože je to asi nějaký bug v montoru, nebo já fakt nevím.. Pc jede normálně, ale monitor se na to vybodne. Mám ho zapojený do grafiky, takže asi tak. A navíc jsem to vyřešil poštelování grafiky. Není to třeba přehříváním ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přehřívání GPU? Nezdá se mi to pravděpodobné po vytáhnutí PC ze zásuvky. Ono se takhle blbě něco radí ačkoliv popis, zapnu, nenaskočí, udělá to tohle nebo tohle je hezký ale fakt ti tady asi moc nepomůžeme. Zeptal bych se v prodejně.. tím nemyslím Euronics ale nějakého soukromníka který to dělá už pár let. :)

Edit: ještě mě tak napadá.. jak máš starou grafiku? Kdy si naposledy měnil pastu a točí se vůbec větrák po tom výpadku? Ono ale zase najíždění PC není taková šupa aby to vyplo pc.. při zapnutí Battlefield 3 na Ultra detaily bych to pochopil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už jsem to asi vyřešil :D po tom vypnutí se asi nějak zpoždilo chlazení grafiky,která se následně začala moc zahřívat, a následně teplo z GP začalo sálat na pasivní chlazení Chipu od BIOSU a následně se Biosový chip přehřál a vykašlal se na to. Celé PC je staré asi 1 rok, mnou sestavené :*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu