Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

US PSN ucet - platby


nekdoa

Recommended Posts

Urcite se to tu uz resilo, ale uz asi davno a situace se mohla zmenit. Tudiz jeste jednou prosim, jako pro ♥♥♥♥♥a - zalozil jsem si US ucet, pridal CESKOU DEBETNI VISA kartu (mBank), kterou normalne platim vsude, treba i v Nintendo eshopu. Pridat jde, ale kdyz dam pridat penize do Wallet, nebo koupit PS PLUS program, tak mi to napise, ze byl problem s platbou. Predpokladam, ze je to neco asi s tou kartou.

Otazka zni, jestli by to melo jit, pripadne co delam spatne?

Predem diky za tipy, uz zacinam bejt rozcilenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jedna otazka. Jak jsem psal jinde, nejde mi platit kartou na US uctu, tak jsem si rek, ze si pridam do WALLET penize pres PAYPAL. To jsem udelal vcera odpoledne, vse v poradku, prisel mail z paypal, ze je to jakasi blokace a ze si to prodejce stahne, az zpracuje mou objednavku. Porad se to nestalo.

Otazka: Jak dlouho to sony trva? To je urcite vec, kterou chci - cekat tejden, kdyz si chci koupit online nejakou hru, to uz si vazne radsi zajdu do kramu.

Predem diky za tipy, uz zacinam bejt rozcilenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu