Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

novy xbox 360 slim, flash a update dashboardu


tomiczech

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Momentálně v obchodech seženeš jedině Slim, kde jsou 3 typy mechanik.

  • U Lite-On DG-16D4S je CFW LT+ v3.0.
  • V případě Lite-On DG-16D5S je CFW LTU a je nutno použít LTU PCB.
  • V případě Hitachi DL10N je CFW LTU a je nutno použít LTU PCB společně s šasí z Lite-On.

Pokud pojmem "kazit" myslíš přehrání mechaniky, ke kterému docházelo pouze jednou kvůli přidání XGD3 podpory, nemusíš mít obavy.

Nicméně před každou novou aktualizací je vždy nejlepší počkat na analýzu od vývojářů (http://c4evaspeaks.com) a až podle jejich sdělení případně aktualizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Momentálně v obchodech seženeš jedině Slim, kde jsou 3 typy mechanik.

  • U Lite-On DG-16D4S je CFW LT+ v3.0.
  • V případě Lite-On DG-16D5S je CFW LTU a je nutno použít LTU PCB.
  • V případě Hitachi DL10N je CFW LTU a je nutno použít LTU PCB společně s šasí z Lite-On.

Pokud pojmem "kazit" myslíš přehrání mechaniky, ke kterému docházelo pouze jednou kvůli přidání XGD3 podpory, nemusíš mít obavy.

Nicméně před každou novou aktualizací je vždy nejlepší počkat na analýzu od vývojářů (http://c4evaspeaks.com) a až podle jejich sdělení případně aktualizovat.

Po poslední aktualizace ale prý nejedou vypálené "ořezané" hry. Mám flash LT 2,0, takže pokud chci hrát hry HD3, tak v ABGX360 musím nechat odstraňovat typology data, znamená to, že pak je hra ořezaná a nepojede po update na nový dash, i dyž jsem ji vypálil přes Ihas rev.B? Nebo je to mylná informace? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

HD3, zřejmě máš na mysli XGD3. Pokud chceš odstranit Topology data tak k tomu slouží např. Xbox Backup Creater (XBC). To má samozřejmě pouze smysl, pokud máš starší Dashboard (verze 2.0.13604.0 a starší) a tebou zmiňovaný CFW LT+ v2.0.

Ořezané (truncate metoda) kopie jsou počátky vypalování před iXtreme Burner MAX pro iHAS mechaniky. To se následně projevovalo např. tak, že hra náhodně padala. Pokud vypálíš pomocí iHAS s iXtreme Burner MAX na 100% a přesto budeš mít odebraná Topology data tak hra na nových Dashboardech nebude fungovat.

Výše uvedené neplatí pro Phat mechaniky Hitachi (kromě 78/79), pro které LT+ v3.0 není a LT+ v2.0 postačuje. To samé platí pro mechaniky Samsung, ty AP sektor - Topology data, stejně jako Phat Hitachi (kromě 78/79), ignorují.

LT+ v2.0 pro mechaniky Hitachi (kromě 78/79) zálohy vypálené metodou truncate ani nepodporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HD3, zřejmě máš na mysli XGD3. Pokud chceš odstranit Topology data tak k tomu slouží např. Xbox Backup Creater (XBC). To má samozřejmě pouze smysl, pokud máš starší Dashboard (verze 2.0.13604.0 a starší) a tebou zmiňovaný CFW LT+ v2.0.

Ořezané (truncate metoda) kopie jsou počátky vypalování před iXtreme Burner MAX pro iHAS mechaniky. To se následně projevovalo např. tak, že hra náhodně padala. Pokud vypálíš pomocí iHAS s iXtreme Burner MAX na 100% a přesto budeš mít odebraná Topology data tak hra na nových Dashboardech nebude fungovat.

Výše uvedené neplatí pro Phat mechaniky Hitachi (kromě 78/79), pro které LT+ v3.0 není a LT+ v2.0 postačuje. To samé platí pro mechaniky Samsung, ty AP sektor - Topology data, stejně jako Phat Hitachi (kromě 78/79), ignorují.

LT+ v2.0 pro mechaniky Hitachi (kromě 78/79) zálohy vypálené metodou truncate ani nepodporuje.

Moc díky za info, doposud mám Dash 2.0.15574.0 a hry bez typology dat vypálené na iHAS s iXtreme Burner MAX na něm jely, ovšem teď vyšlo nové a ty požadují update na Dash 2.0.16 a já nevím,jestli to mám udělat. Taky nevím, jakou mám mechaniku. jak to zjistím?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc díky za info, doposud mám Dash 2.0.15574.0 a hry bez typology dat vypálené na iHAS s iXtreme Burner MAX na něm jely, ovšem teď vyšlo nové a ty požadují update na Dash 2.0.16 a já nevím,jestli to mám udělat. Taky nevím, jakou mám mechaniku. jak to zjistím?! A nrjde nějak v Xbox Backup Creatoru odstranit ze hry nutnost aktualizace Dashe stejně jako v něm jdou odstranit ta Typology data? Předem díky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mám Lite On, Xbox slim, ale otázka trvá, jestli po update Dashboardu 2.0.15574.0 na 2.0.16 pojedou hry bez typology dat vypálené na iHAS s iXtreme Burner MAX, které doposud fungovaly? Ovšem nyní vycházející hry požadují ten update na Dash 2.0.16 a já nevím,jestli to mám udělat?! A jestli se náhodou ta nutnost update nedá nějak z ISO hry před jejím vypálením v programu XboxBack Up Creatoru odstranit, stejně jako ty Typology data? Děkuju!;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně tyto hokusy pokusy ověřené nemám, nikdo ti nic nezaručí, protože to není ta správná cesta. Vše tedy děláš na vlastní riziko, pokud se chceš přesto vydat tímto směrem. Než investovat do nevydařených médií tak bych raději investoval do aktualizace CFW a máš po starostech.

Pokud je mi známo, závislost hry na Dashboardu a její vyjmutí z obsahu hry možné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně tyto hokusy pokusy ověřené nemám, nikdo ti nic nezaručí, protože to není ta správná cesta. Vše tedy děláš na vlastní riziko, pokud se chceš přesto vydat tímto směrem. Než investovat do nevydařených médií tak bych raději investoval do aktualizace CFW a máš po starostech.

Pokud je mi známo, závislost hry na Dashboardu a její vyjmutí z obsahu hry možné není.

Takže si mám nechat udělat flash místo LT 2.0 na 3.0?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu