Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak znehodnotit starý hard-disc ?


koreko

Recommended Posts

Kruta by to tady měl zase zamkout, jako jeho minulý super topic.

Stejně ho Vaše názory a rady příliš nezajímají, má svoje magnety a to mu stačí :ziped:

A pravdu se stejně nikdy nedozvíme, protože to je velmi těžké na vysvětlení a my bychom to stejně nepochopili, jelikož jsme příliš průměrní.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevim, tak prostě má k tomu důvod.. když má člověk problém taky občas jedná tak jak by jinak v normálnim rozpoložení nejednal.. sme nějakej kolektiv lidičky ne.. :) v týhle době všichni strašně kritizujou ale něco udělat, pomoct nebo změnit aspon svůj vlastní život a jen nekecat u piva je vzácností :( ...

nechci hájit ani někomu nadržovat ale tak sme tu přece všichni spíš v dobrym vůči sobě ne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Väčšina ľudí je tu a číta fórum, aby pomáhali, ale pochop, že nikto nechce radiť, pokiaľ nevie, či to dotyčný nechce zneužiť. To že odmieta napísať, načo to potrebuje, este posilňuje myšlienku, že úmysel asi nebude čistý. A zneužitie nemusí byť len to, že by niekomu chcel predať poškodený HDD.

CiD: Je 4/20 takže nie len pivo ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, už jsem napsal , k čemu to chci, a Cojoote, ten hard-disc mi nesloužil, spíš mi jen dělal starosti.. Prostě te hadr se mi dostal nedopatřením do ruky, a chci ho zničit, aby ho ta drůhá osoba nemohla zneužit.. Takže pánové, nechci dělat škody, spíš chci pomoct kamarádovy...

aaischa je jediný, který to chápe ;) Tomu patří velký dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu