Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBLA hry nejdou spustit


Selda

Recommended Posts

Já už se z toho pos.... Jelikož se mi nespouštěli XBLA hry v FreeStaylu3 a cesta byla nastavená správně dal jsem ještě sken na 4 a stále nic. Tak jsem si vytvořil na HDD1 složku XBLA Games a na zkoušku tam hodil jednu hru. Nastavil ve FreeStaylu novou cestu, ale stále se mi spouští stará cesta. Xbox jsem vypnul zapnul.

Jak to mám udělat. Ve Freestylu mám cestu HDD1\Xbox Games a když ve Freestaylu najedu na Xbox Live Arcade stále tam mám těch 400 her a ne ta jedna co jsem si dal do nové složky.

Už vážně nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v reset setings clear game data(smazou se data cesty her atd ne hry) , na root hdd prdni slozku content/0000000000000000/ a zde patri hry se svym id ,a pokud zadas ted cestu nejspis exterak takze usb0/content/16x0 oscanujes bohate staci hloubka 2 a voala musi to slapat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ale v PC se trochu vyznám a zadání cesty mi také nedělá problem. Mám nainstalovaný DB 16203 a nový FreeStyleDash 3.0b rev735 ,ale XBLA hry mi nejdou spustit. Jsou na interním HDD1 ve složce Conten 16x0 standartní uložení. Klasické hry mám na ext.HDD a ty mi jdou spustit v pohodě. Na starém Dashi mi XBLA hry fungovaly. Když si v Freedashi najedu na file manager do složky conten 16x0 tak takto hru spostím, ale v Xbox Live Arcade nespustím.

V reset Settings je Clear Data to mám potvrdit? Nesmažu tím doufám hry ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň že ti píšu do tvého příspěvku, ale nechce se mi zbytečně zakládat topic.

Chtěl bych se Vás zeptat jestli se XBLA hry musí taky převádět v ISO2GOD nebo jestli je stačí pouze nakopírovat na HDD?

Třeba Aqua mám takovou kořenovou strukturu:

/584109C5/000D0000/DC36B9F394F2C376D519233C7E2EFE88B3E141E158

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu