Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal Of Honor Heroes 2


kvasimodo

Recommended Posts

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no ja som to dnes hral a teda nejak to nie je ono.. MoH 1 bol po nete lepsi

já ho tedka hraju a má super grafiku:) akorát je to trochu těžší:D...než 1:( to bude těmy životy...že to je jak 1call na 2 calla(přechod) i když tam to bylo lehčí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mělo psp myš, tak bych si to i zahrál, ale tahle je to jednim slovem(dvěma :D) na pi*u:lol:

njn když to někdo neumí hrát:roll:

mě se to hraje perfektně!! joy míření ox/\[] pohyb ... rychlý míření samý HS...náhodou se mi to hraje stejně dobře jako na PC:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ovládání je super-nemusel sem přemýšlet kde co je-šlo to samo.Hrál sem to sice jen chvilku a nějak sem si nemohl na tu grfiku zvyknout-přijde mi to takové vykreslené.Ale to bude tím že sem si zvykl na jedničku.No uvidím jak to bude dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem hral vcera po nete a byli tam naci tri sulini tak sem je furt killoval :lol: ale je pravda ze 1 byla o neco malinko lepsi ale mi se v te dvojce libi ta dobra grafika doufam ze tam budou i ty oblecky jak v jednicce například němec v trenkách :D

hm, ja byl vcera taky na netu a stalo to za picu, hral sem s nakejma lidma s blbym pingem a to se fakt neda, netrefoval sem se ani ja, finalni skore po prvnim dni -8:(

a libi se mi to vic, ani ne z pohledu grafiky ci tak, ale ty mapy me prijdou lepsi na multak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tak 2 mise dohrany a docela dobry az na to ze je to strasne nascriptovany ... proste na nejakym miste jsou neprate porad i kdyz je zabijes na stejny misto ihned dobehnou novy , dokud se nedostanes za nejakou linii ... to je debilni .. :(

Naprostý souhlas. Tyky mě to hrozně štve a taky teď už snad po dvacáté hraju misi, kdy mám vylézt ven z bunkru na V2, ale prostě to nejde (jde, ale ne mě). Vždycky se tam nějak probojuju, ale ten poslední úsek, kde je i kulomet je na dvě věci. Nácci se tam pořád objevujou a objevujou. K tomu ještě ten časový limit. Zkoušel jsem to s kulometem, samopalem, granáty, sniperem, ale je to jako Hamburger Hill. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas. Tyky mě to hrozně štve a taky teď už snad po dvacáté hraju misi, kdy mám vylézt ven z bunkru na V2, ale prostě to nejde (jde, ale ne mě). Vždycky se tam nějak probojuju, ale ten poslední úsek, kde je i kulomet je na dvě věci. Nácci se tam pořád objevujou a objevujou. K tomu ještě ten časový limit. Zkoušel jsem to s kulometem, samopalem, granáty, sniperem, ale je to jako Hamburger Hill. :(
jo tady mě to taky štvalo,nepřátele se objevujou za tebou i před tebou furt dokola jak u blbejch,ale když to vyběhneš tak je konec hry tak se snaž :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tady mě to taky štvalo,nepřátele se objevujou za tebou i před tebou furt dokola jak u blbejch,ale když to vyběhneš tak je konec hry tak se snaž :D

No jo v tom je ten problém. Já to vyběh až nahoru (ke strážniční věži) s rezervou něco kolem 10 vteřin a v tom bum stal se ze mě mrtvolák a mazal jsem od posledního checkpointu :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ Taky CoD2 na PC bol taktiez velmi naskriptovany a nemal s tym nikto problemy :D takze nevidim dovod k rozculeniam... ked si este pobezite tak ich mozete dostat z inych pozicii :)

njn...ale v callu je pro ně lehčí je znovu zabít :D ...

PS: tedka ho jedu znova....kvůly toho že jsem si nechtěně naformátoval MS(4GB!!!):( ... tak jedu tedka 1 kolo...a střílím HS pistolkou:D a je to sranda:D samý HS:D... skoro to vypadá že tohle hraju líp než CS na compu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu