Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ace3ds karta na 3DSku


Vallhal99

Recommended Posts

Čaute lidi snad už sem píšu naposled takže už sem se rozhodl objednám si to 3DSko no a doma mám ace3ds plus kartu kupoval jsem ji v listopadu a ten chlap co ty karty prodává píše že karta neni funkční na verzi 4.5.0-10 , 5.0.0-11 , 5.1.0-11 a já se bojím že to moje 3dsko bude mět tu nejnovější verzi ale na officiálních stránkách je napsané že už to podporuje aj tu novou verzi ale nemůžu najít jestli si mosím koupit novou tu stejnou kartu a nebo udělat jen nějaký update kdo bdy něco věděl prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted sem hledal ten update jak se to dělá no a tam bylo ukázané že smazal vše z karty stahl tam nové no a ted to strčil do DSka a udělal nějakí update a pak až to jelo takže to znamená že si mám nechat svoje DSko a neprodávat ho mám ho prodat až updatnu kartu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu