Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 07


Vycurat_Aspat

Recommended Posts

Na hokejicek jsem se tesil jako malej...na PC jsem hral vsechny dily, takze nesmelo chybet ani v PSP......kazdopadne je to lepsi nez Gretzky, ale soudit jeste poradne nebudu. prijde mi to stejne jako na PC lonska verze ....

Bohuzel NHL2k7 na PSP nebude, takze zrejme to jejedinej poradnej hokej na PSP. A ma Tipsport extraligu,oleeeee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave :lol: akorat pri skutecnem hokeji by se to asi nestalo :lol:

...o tom bych si kamarade nebyl tak jistej....uz jsem videl spoustu hooodne kurioznich golu...i pres cele hriste :-)

Neco hodne podobneho s emi taky povedlo....jak v NHL tak i v PES na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave :lol: akorat pri skutecnem hokeji by se to asi nestalo :lol:

...o tom bych si kamarade nebyl tak jistej....uz jsem videl spoustu hooodne kurioznich golu...i pres cele hriste :-)

Neco hodne podobneho s emi taky povedlo....jak v NHL tak i v PES na PC.

jn to byl fakt kkt ten brankar - bylo to v dynasty mode za Detroit :) jinak kuriozni goly se stavaji i v NHL :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred chvili jsem dal (moje tycka) drsnej gol ! utok na moji branu , strela ,tečkovaná, tyčka brány , puk letel vzduchem pres cely hriste a golmanovy padackem za zada !!! narez ja prase ! skoda ze se to na psp neda i nejak natocit nebo ulozit replay v nhl , ale alespon jsem to nafotil! fakt haluz ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...Me by jen zajimalo,kdo dela u EA game designera,ze dovoli,aby se vydaly 2 hry,ktery jsou stejny na 95%(5% tvori Extraliga)...Je to demence...Na PSP je to zajimavy,protoze tu jeste takovy NHL nebylo,ale jestli jste hrali NHL 06 na PC,tak musite uznat,ze to je absolutni klon,vcetne tzv. predelovych scen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nerikam,ze se mi nelibi. Ale kdokoli,kdo hral minulej dil na cemkoli(PC,PS2...) ,tak snad neni kreten,aby si kupoval TU SAMOU hru,ale absolutne tu samou, znova. Mozna by to chtelo zmenit nazev topicu a psat sem rozdily mezi 06 a 07 :wink: ...A ceskej komentar mi ani nejak nechybi po tom,co sem slysel na games.tiscali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslim ze mas castecne pravdu ale treba toto nhl se docela lisi ... napr. v tom ze mas ceskej kometar a menu , novy ligy (extraliga ... ) a je na psp :)

no a nevim jak je to na pc ale snad se vylepsila i grafika ...

kazdopadne uz tu byl i min inovujici dil NHL ... ( 2004 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasnyyyyy...Je tam krasnej ceskej komentar,kterej je krasne prirozenej a vubec nepusobi jak go-linka u bejvalyho Eurotelu:D...a Extraliga?Mod,kterej existuje je IMHO mnohem kvalitnejsi;-)...

Proste...na PSP revoluce-dal bych klidne i tech 80%.Sice to je jednoduchy a na stredni obtiznost sem zatim dal rekord 15:1, menu je tak pomaly,ze nez se proklikate k zapasu,tak stihnete vypit jedno stredni kafe;-), sou tam lehce stary soupisky,grafika dost divna...Na druhou stranu tam je dobrej soundtrack:)...Ale na PC a ostatni konzole? Totalni propadak...Chtel bych videt jakyhokoli jinyho vydavatele,kterej si dovoli vydat tu samou hru 2 roky za sebou...Treba takovej Ubisoft:D...Predstavte si 2 ty samy Splinter Celly za sebou...ze stejnym pribehem,grafikou,zvukama...ale pozor,pridali by tam neco extra novyho...2 mise navic:D...No nekupte to;-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta recenze co je na tiscali je naprosto vystihujici.Proste pokud pocitac chce dat gola tak ho da je jedno jesi ho toho hrace mlati jeden nebo dva beci proste se neda od puku odstavit.Je to skoda,kdyby nebyli brankari tak trapni tak se to da hrat,ale takhle je to akorat o nervy,jesi bude tenhle match pocak rozhodly nebo ma cenu hrat...moje hodnoceni 4/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu