Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 nebo xbox 720


LuckyStrike19

Recommended Posts

2 onefootman:

No a to je právě to. Některé hry, které byly určeny pouze pro Xbox, tak nakonec vyšli i na PS3 nebo na to PC, takže si je v pohodě i na tom Playstationu zahraju. Ale nevím o hrách, které jsou určeny pro PS (Heavy Rain, LBP, Killzone, Uncharted), že by sis je nakonec mohl zahrát na Xbox nebo PC ??? BTW - Uncharted je skvělá hra ale chápu, že nemusí jít každému po chuti.

Ahoj,a to je právě ono.Z xboxu na ps to jít může,ale opačně ne?Proč?Nevim,ale připadá mi to o neschopnosti se domluvit,a to ze strany Sony...Podle mne,pokud je hra opravdu kvalitní tak by měla byt na vsechny platformy,a ne jen na jednu,zkratka ten kvalitní titul přinést celé herní komunitě.Možná by to bylo i dobře,protože by tu pak nevznikali hádky tohoto typu,-tahle konzole je lepší,tahle má lepší grafiku,tahle lepší exclusivity atd.atd. a řeknu Vám upřímně , že mám chuť se na veškeré konzole vykašlat a jít do PC.Mi jsme konzolisti,a spíše by jsme měli držet pospolu a ne se furt hádat atd.( i když přiznávám že jsem taky !!! přidal polýnko do ohně).Jen jsem chtěl vyjádřit svůj nazor ohledně xboxu a ps,měl jsem ps,ps2 ps3,teď jsem na xboxu a jsem rád.Nesouhlasim,že si hodně lidí kupuje xko kvůli flashi.Ja když mel ps3 tak jsem ve všech recenzích četl jak je grafika na xboxu mnohem hezčí a framerate je stabilní atd.tak jsem si říkal,sakra to neni možný atd... tak jsem si xbox koupil(a hlavně kvůli grafice)a nestačil jsem se divit.... Nejsem zaujatej,opravdu to beru objektivně,ale nesnašim ps fanboye ktery nevidi,neslyší a furt melou jedno a to samí...je to zbytečny...nebudu tady řešit nějaky rodiče atd.protože je mi 30 a peníze si umim vydělat,ale já dříve zarytej do ps jsem přestoupil na xko a zkratka toho nelituju...tot vse... Nechtěl jsem nikoho naštvat nebo tak,to vůbec ne,jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor,a pokud jsem příspěvkama ,které jsem tu zveřejnil někoho urazil nebo nějak pobouřil,tak se omlouvam - to nebyl účel a více to tu již nehodlám řešit a hádat se (ty zbytečně urážlivé pm mi stačily)...Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,a to je právě ono.Z xboxu na ps to jít může,ale opačně ne?Proč?Nevim,ale připadá mi to o neschopnosti se domluvit,a to ze strany Sony...Podle mne,pokud je hra opravdu kvalitní tak by měla byt na vsechny platformy,a ne jen na jednu,zkratka ten kvalitní titul přinést celé herní komunitě.

Nezlob se, ale wut? Na čem by se Sony měla domlouvat? Obě firmy mají zájem prodávat svoje konzole, ne cizí. 1st a 2nd party tituly opravdu nebudou na jiných konzolích. To platí pro všechny tři hráče, i MS, Forza nikdy na PS nebude. 3rd tituly obvykle jsou na konzolích, která má největší prodeje, případně na více strojích (pokud tedy není nějaký kontrakt a stojí peníze).

A v tom je právě ten problém. MS nemá moc 1st a 2nd studií. Nebo mají, ale většina dělá hry na Kinect. No vážně, jmenuj nějaké pořádné exkluzivity pro Xbox (kromě komba Halo/Gears/Forza). Opravdu doufám, že se tohle v příští generaci zlepší, protože jinak mě nemá Xbox brand vlastně co nabídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jmenovat pořádné exclusivity pro Xko to poslední dobou moc nejde,pač MS na to začíná pěkně kašlat... Když vynechám Halo,Gears,Forza,tak mě napadá akorát Forza Horizon a opravdu ty Kinectové hry.Kterých je sice spoustu,ale Kinect už nemam,a hry na měj mne nelákají.Pokud se ale bude MS v budoucnu orientovat hlavně na Kinect a nebudou u něj hry na prvním místě tak končí i u mne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu