Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

the simpsons game


p87p999p

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me Simpsons nejdou vubec spustit.. mam fw 3.60 M33 .. hra ukazuje loading kter e divne blika.. a pak se ukaze ukladaci tabulka tak na vterinu a hra skoci do cerne obrazovky a nehne se to.. musim restartovat PSP

zkousel jsi zmenit takt procesoru na nizsi/vyssi anebo nastavit emulaci na Normal a vlozit UMD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zasekl jsem se zde prosím pora´dte

A na čem si se prosimtě zasek normalně dáš tu druhou loď pomocí lisy mezi ten horní stojan nahoře a ten altánek s tou pákou...pak po těch lodích vylezeš a ta páka ti otevře ty dveře...pak ještě můžeš tu loď přemístit mezi ten stojan a ten slunečník bo co to je a máš tam myslim že takovej ten lisy bonus;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
hej lidi zasekl jsem se skoro hned na začátku. Jsem v nějakym muzeu a bart je na raketoplánu. Dostal jsem se tam pomocí fukarů. Nevim kam mám skočit dál. Na ty planetky rotující je to daleko

No mezi raketoplánem a tou planetkou je taková tyč, na ni skocis a pak z ni muzes normalne skocit na tu planetku a klidne i s homerem kdyz budes chtit-vylezes...A myslim ze uz se tu na to nekdo nekde ptal...;):thumbup::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
právě píšu nesmíš mít m33 ale to sonyblablabla.nevím jestli to tak mas ale ja kdyz v menu zmáčknu home tak si to mužu přenastavit.jinak musis do recovery

potvrzuji že přepnutím na Sony NP9660 se hra rozběhne takt procesoru 300 a v pohodě to běží. Ještě, že je forum jinak bych na to nepřišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me Simpsons nejdou vubec spustit.. mam fw 3.60 M33 .. hra ukazuje loading kter e divne blika.. a pak se ukaze ukladaci tabulka tak na vterinu a hra skoci do cerne obrazovky a nehne se to.. musim restartovat PSP

Myslim.. na 80 % ze Simpsonni jedou az od 3.71:idea::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu