Jump to content

the simpsons game

p87p999p
 Share

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Me Simpsons nejdou vubec spustit.. mam fw 3.60 M33 .. hra ukazuje loading kter e divne blika.. a pak se ukaze ukladaci tabulka tak na vterinu a hra skoci do cerne obrazovky a nehne se to.. musim restartovat PSP

zkousel jsi zmenit takt procesoru na nizsi/vyssi anebo nastavit emulaci na Normal a vlozit UMD?

zasekl jsem se zde prosím pora´dte

A na čem si se prosimtě zasek normalně dáš tu druhou loď pomocí lisy mezi ten horní stojan nahoře a ten altánek s tou pákou...pak po těch lodích vylezeš a ta páka ti otevře ty dveře...pak ještě můžeš tu loď přemístit mezi ten stojan a ten slunečník bo co to je a máš tam myslim že takovej ten lisy bonus;)

• 2 weeks later...
hej lidi zasekl jsem se skoro hned na začátku. Jsem v nějakym muzeu a bart je na raketoplánu. Dostal jsem se tam pomocí fukarů. Nevim kam mám skočit dál. Na ty planetky rotující je to daleko

No mezi raketoplánem a tou planetkou je taková tyč, na ni skocis a pak z ni muzes normalne skocit na tu planetku a klidne i s homerem kdyz budes chtit-vylezes...A myslim ze uz se tu na to nekdo nekde ptal...;):thumbup::)

• 4 weeks later...
právě píšu nesmíš mít m33 ale to sonyblablabla.nevím jestli to tak mas ale ja kdyz v menu zmáčknu home tak si to mužu přenastavit.jinak musis do recovery

potvrzuji že přepnutím na Sony NP9660 se hra rozběhne takt procesoru 300 a v pohodě to běží. Ještě, že je forum jinak bych na to nepřišel

Me Simpsons nejdou vubec spustit.. mam fw 3.60 M33 .. hra ukazuje loading kter e divne blika.. a pak se ukaze ukladaci tabulka tak na vterinu a hra skoci do cerne obrazovky a nehne se to.. musim restartovat PSP

Myslim.. na 80 % ze Simpsonni jedou az od 3.71:idea::!: