Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

System


reywinter

Recommended Posts

zdravim potreboval bych pomoc kdyz jsem hral ps3 tak mi zamrzla a musel sem to vypnout tak ze sem vypojil kabel jinak to neslo a tedka kdyz zapnu ps3 tak setam neco obevi zmacknu krizek a nacita se to do 100% a pak mam jen cernou obrazovku

neodesla mi ps3 ? :(

něco je strašně specifický, co se ti tam napiše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The File system on the system storage is corrupted and will be restored

a ze mam zmacknout krizek

aspoň příště budeš vědet, že když pišeš o pomoc. Nepíšeš, že se ti něco pokazlo ale píšeš přesně co to dělá :)

btw když ti to napiše to corrupted data dává ti to možnost yes a no zkoušel jsi to no? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduse vjed do recovery menu
, a dej restore file system ...

pri vyplym psku , drzet zapinaci cuflik nez se zapne a vypne ...

nasledne drzet zapinaci cufl nez dvakrat pipne, a az pak pipne jeste jednou pustit.. pripojit ovladac usbeckem

kdyz jsem dal file system zamrzla mi ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenili psko v zaruce ikdyz vytazeni hdd neni porusenim zaruky je jednodussi dat to klidne do servisu jestli se s tim nechces sr... jestli si s tim chces pohrat nebo je to po zaruce..

pak vytahni hdd.. vyndej z suplicku vloz treba do notebooku co mas..

nabootuj z bootovaciho dvd třeba win 7 nebo win xp.. disk naformatuj ... klidne at tozacne instalovat vydle pak to ukonci vypni, vloz zpatky do pska nech znova udelat restore filesystem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně... třeba na aukru se prodávaj starší zásoby 320tek za pár korun menší spíš použitý.. kupovat novej 160 je nanic.. to už snad radši 500.. rozdíl za cenu 160-500GB neni tak velkej ... ale záleží na tobě.. uvidíš.. jestli ten disk nepude na pc ani naformátovat nebo dělá divný chrčivý zvuky... tak pak může bejt fakt k.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu