Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zlyhal systém :/


Matej Kadlíček

Recommended Posts

prosím vás mohol by mi niekto poradiť ... dohral som COD BO zombie ukázalo mi to Game Over a zrazu z ničoho nič biela obrazovka počkal som no nič nešlo tak sa PSko vypol .. ked som ho znovu zapol písalo mi to že mám pripojiť ovladač na kábel potom dať stredové tlačítko a potom niečo v tom zmysle že systém nejde obnoviť že ho mám preinštalovať ... inak asi 15 min pred hraním som aktualizoval systém na verziu 4.41 ... vždy ked mi laglo PS3 sa mi tam pri znovu zapnutí niečo načítalo a išlo to a teraz sa mi stalo toto ...ak niekto bude tušiť čo s tým je tak prosím napíšte

mám slim verziu 520gb kúpenú pred pol rokom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduse vjed do recovery menu

, a dej restore file system ...

pri vyplym psku , drzet zapinaci cuflik nez se zapne a vypne ...

nasledne drzet zapinaci cufl nez dvakrat pipne, a az pak pipne jeste jednou pustit.. pripojit ovladac usbeckem

(bohužel to přemaže celý psko, ale mělo by normálně dál fungovat.. ) pakliže ne tak nejspíš odešel hdd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu