Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iTouch 4g reklamace? Jak na to?


DavelusKim

Otázka

Ahojte, stal se mi takový nepříjemný problém, už asi třičtvrtě roku jsem hrdým majtelem iTouche 4g nemohu si ho vynachválit... Ale co se nestalo mám ho takhle v ruce a naráz mi spadne cca z něco přes půl metru na zadní část tedy né na display a tak si ho vezmu zpět do ruky.. A co nevidím... Celý napraskaný sám tomu nevěřím..A vůbec to nechápu... Dočetl jsem se že u některých výrobků to může být nějaký špatný display nějaký tlak pod ním.. Nebo něco v tomhle smyslu.. Ale jak kontaktovat podporu? iTouch jsem kupoval v Alfacompu cca tak před říjnem 2012... Za každou radu/typ bych byl moc vděčný.... Otázkou je jak ho reklamovat? uznají mi reklamaci? iTouch normálně funguje krásně na dotyk všechno ale jen ten display no.. To sklo O.o.... Děkuji všem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A co by jsi mi radil? Do servisu to nechci dávat ... To by mě stálo víc jak 2.5tis... A když koupím jen to sklo co je prasklé tak podle toho co jsem dočetl tak poškodím lcd display jak budu sundávat to staré.. ? BTW. Nehodil by mě někdo odkaz na tu reklamaci k applu? Že bych to aspoň zkusil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
videl jsem nejaky videa jak treba na iphonu 4s a 5 a tak to sklo od display oddelali a pak to opravily ale dotoho bych se nepoustel a zkusit najit nekoho kdo by ti to udelal a kdo uz to nekdy delal reklamci zkusit muzes ale stejnak to knicemu nepovede

Já vím ale zkusit to můžu jak jsem četl tak hodně lidem se to podařilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu