Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GIGABYTE 680GTX DRIVERS problém


Wikin

Recommended Posts

Zdravím,

mám krátce GK GIGABYTE 680GTX 4GB GDDR5 OC a mám poměrně velký problém.

Některé hry hraju bez problémů, ale u některých ( byť koupených, nikoliv warez!!!) mi nejdou spustit, ihned po spuštění program přestal pracovat...

Hledal jsem problém až jsme ho našel, problém je v ovladačích GK,

měl jsem tam verzi 3.10, a nefachalo to,,, stáhl jsem nejnovější verzi ovladačů 3.14, nainstaloval a nerestartoval PC.... jentak z prdele jsem na tu hru kliknul a ona fungovala !!!!! říkám super, druhý den, kdy už PC bylo přes noc vypnuté jsem hru zapnul a ten samý problém, program přestal pracovat... Tak jsem zkusil udělat tu věc, že jsem je odinstaloval, nainstaloval znova a nerestartoval PC a ejhle, zase to šlo !!! dnes po tom co bylo PC vypnuté už to zase nejde a fakt pěkně mě to se*e! Nevíte jak bych tento problém vyřešil, nějak mi ani nejde logicky do hlavy co se změní v těch ovladačích po vypnutí PC že to pak zase nejede...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Odinstaluj ovladače, restartuj PC, vyčisti registry a systém CCleanerem.

Běž na nvidia.com a stáhni nejnovější ovladače, které Ti to detekuje. Po té nainstaluj a restartuj PC. Pokud to nebude fungovat. Nehledal bych problém v ovladačích GK, ale problém v samotné hře. Zkus třeba hodit nějaký log co Ti hra napíše, když přestane pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu