Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

renew license ps3??????


joan07

Recommended Posts

Čus...smáznul sem si svůj původní profil na ps3ce a měl sem tam stáhnutou hru kterou sem koupil na store,ta hra tam sice zůstala ale nedostanu se na multiplayer a ještě jedna origoš hra která šla taky spustit přes kod...nyní se nedostanu ani na jednu z nich na mulťák...někde sem čet že se musí znovu zadat ten původní profil...prblém je v tom že si nepamatuju ty údaje atd.atd....co s tim? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podpora Sony Playstation - podpora@playstation.cz nebo playstation.cz@crystalcall.sk a telefon 225 341 407. Na starosti to tam má nějakej slovák(!) Tomáš Boháč, ko.kot na entou, nekompetentní línej lempl, kterej čeká, až tě přestane bavit mu psát, ale když vydržíš, tak nakonec po měsíci věc vyřídí, čobol jeden:D Viz moje komunikace se Sony podporou http://console-forum.net/tema/104158-nahlasovani-podvodniku/page35

Ještě k tvému příspěvku: Pokud smažeš účet v PS3, tak ti nepůjde hra hrát vůbec, ne pouze MP, i když jí budeš mít staženou na HDD, ne? Takže pokud víš přihlašovací email k PSN účtu a máš na tento email přístup, nech si zaslat od Sony nové heslo a poté se můžeš přihlásit, to je nejjednodušší. Pokud ho nevíš, podpora bude chtít Online ID, datum založení účtu a odpověď na kontrolní otázku (to chtěli po mě, já jsem potřeboval na mém zcizeném účtu pouze vyresetovat všechny PS3, abych se dostal k obsahu). Takže přeji pevné nervy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu