Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

80029780 Error


Dawyx

Recommended Posts

Dobrý večer, mám takový problém: S kámošem jsme si chtěli rozdělit ps+ napůl, já ho koupil na svůj účet, dal jsem mu heslo a id. Myslel jsem, že vše bude bez problému, ale jemu nešlo nic stahovat atd. tak jsem zkusil deaktivovat všechny ps (měl jsem tam napsané 3 - nevím odkud se to vzalo) ale teď mám problém s aktivací mého účtu, nejde mi to, a když si chci něco stáhnout, tak to hodí hlášku An Error has occured (80029780). Nevíte prosím pěkně někdo co s tím? Budu rád za každou radu.

S pozdravem

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to přišel, i trochu za přispění Assassina jsem se k tomu dohrabal, stačilo si změnit ve svém účtu email za jiný a aktivovat Playstationa, vše funguje jako dříve. Tak to jen takové závěrečné zhodnocení pro ty, kteří by měli v budoucnu podobný problém. Můžete zamknout téma, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu