Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HUAWEY Asced Y300 vs Sony Xperia Miro


koreko

Otázka

Ahoj. Chci si koupit nový mobil, takový ten, který je silný a není o nervy, ale zároveň ani moc drahý.

NA svém starém Raceru II jsem narazil na málo aplikací, špatný foťák a neůnosně malé HW při více aplikacích..

Proto se Vás ptám, Který je lepší ???

NA mobilu bych chtěl hrát minecraft,GTA atd. Taky bych tam chtěl Instagram a jiné pokročilejší aplikace. Taky aby se dobře hrál Geocaching, který miluju, ale nechci si kupovat drahou GPS...

Taktéž je pro mě záhadou instalace stažených aplikací z Ulož.ta.. Jde to vůbec ??

Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

NO, stím tak trochu již počítám, ono aby to nebyly třeba nehorázné lagy, pomalé načítání čehokoliv (20s+) atd.. I nad G300 jsem uvažoval, ale je o dost dražší.. Nojo, to vím, ale na těch nových androidech to nejde neinstalovat. Sestřenka si koupila Miro, a já jsem jí tam chtěl dát Endomondo atd.. a nikde jsem to nenašel, i přes Totalcomander to nešlo.. Na 2.2 Froyo to jde všechno jak po málse, ale tady nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Y300 je X lepsi...lepsi display lepsi CPU(2 jadro) lepsi grafika ...ber Y300...na GTA(3 a Vice City to nebude) a nejake narocnejsi hry(Real Racing 3 atd) to taky nebude zvladat...ale za cca 3900 nemuzes cekat zazraky...s jinym luncherem atd muzes dosahnout lepsich FPS atd...ale HW je HW a adreno 203(grafika u Y300) neni zadne terno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu