Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 3GS 6.1.3 JB rebooting


Filippilny

Recommended Posts

Zdravím, můj problém přesně vystihuje název tématu. Mám iP 3GS 16GB new BR iOS 6.1.3 Tethered JB přes redsn0w. Ale včera a dnes večer se mi stalo, že sem měl iP na nabíječce, večer okolo půl desáté sem ho vytáhl, zkontroloval si budík a šel si lehnout. Po chvíly vidím svítící displej a on se restartuje. To samé se stalo i předevčírem a také se mi to už od pátku stává, že když sem na fotbale, a měl ho v kapse, všechny appky byly povipínaný, tak ho zapnu, a Jb je pryč(úplně né, mam SemiTether). Ale vůbec nevím čím se top děje. Všechny piosledně instalované apolikace sem povymazal. a restore dělat nechci mam tam slušnoju hromadu herních pozic. Ta všechny rady budu moc vděčný. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni se sem - je tam několik programů, který zálohujou i aplikace nepocházející z App Store. Jsou to placený aplikace ze Cydie, ale předpokládám, že když zapátráš po internetu tak najdeš instalačky.

http://www.cultofmac.com/169467/how-to-backup-your-jailbreak-apps-and-tweaks-from-cydia-ultimate-roundup/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě to dělá fakt plnohodnotnou zálohu, s tim že to prostě vezme složku tý aplikace a zazálohuje jí to tak jak je. Ale ruku do ohně bych za to nedal. Přecijenom máš jailbreak, tak s takovejhlema kixama musíš počítat.

Teď mě ještě napadá si ručně, třeba přes iFile, projet ty složky her a na netu si najít, který soubory jsou savy. Natahat je do počítače a pak je naflákat zpátky. Předpokládám, že potřebuješ zazálohovat kolem pěti her, tak by to nebylo až zas tak pracný,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu