Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash psp 3004 prosím o pomoc


romuse

Recommended Posts

ano zkoušela a stále nic, ještě jsem zkoušela vypnout a zapnout a podržet tlačítko R někde jsem to taky vyčetla že se tam má když tak něco opravit ( nemohu si přesně vzpomenout co ) ale to taky nejde hned mě to naskočí na psp. Již jsem dala v psp update na novější verzi to se mi stáhlo a teď tam mám verzi 6.60 ale ani tady u té mi to nejde :) už nevím co stím. Toto je druhé psp které máme (první se nám porouchalo tak nám jej v bazaru vyměnili ) před tím jsem problém neměla ale u tohoto to prostě nejde. Ještě přemýšlím jestli bych ho neměla jít vyměnit za jiné (ještě tam měli jedno černé, momentálně máme červené)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děláš to tedy podle tohohle návodu .. ?

1)Složku "PROUPDATE" a "FastRecovery" z RARu přesuňte do ms0:/PSP/GAME (ms0=vaše karta)

2)Spusťte program (instalátor) (PROUPDATE)

3)Stiskněte X a po nainstalování stikněte znovu X Hotovo, pokuď se vám CFW zruší spusťte FastRecovery které vás vrátí do menu XMB (Menu PSPéčka) se spuštěným CFW. Takto opakujte vždy když se vám vypne úplně PSP (Vypadnutí baterie, vybití atp.)

kopíruješ tam viz vejš jen ty dvě věci .. u tý 6.60 ?

zkoušela si dát obnovení továrního nastavení, jestli ne tak to udělej ... a zkus znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to delas spravne, hlavne kdyz ti to na minulim pspcku hodilo..

jediny co sem vygooglil nekdo mel stejnej problem, a mel na karte složku seplugins s pluginama... tak ji smazal a zaclo to chodit.. tak koukni jestli ji na karte nemas.. pripadne smaz .. pspcko uplne vypni dlouhym podrzenim .. znova nastartuj a prezkousej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu