Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Upgrade Wii s Wiikey


Samek

Otázka

Na webu je hrozná spousta protichůdných informaci jestli upgradovat Wii s Wiikey , či ne. Chtěl bych do toho vnést jasno jak pŕo sebe, tak pro další začínající. Mám nové Wiičko s Wiikey od Wisoftu. Je to verze 2.1 . Některé pálené hry mi nefungují . Může to být špatným souborem , vypálením , nevím.

Takže prosím zkušenější o pár odpovědí :

a) je nutné upgradovat wii abych si zahrál novější hry nebo jsou to jen upgrady prostředí a kanálů ( které nepotřebuji) a nové hry by měly jít s 2.1

B) je nějaká verze upgrade , která znemožní hrát kopie ( případně originály) , Wisoft straší , že je to 3.1

c) je možné bricknout ( zamrznout, zcihlit ) konzoli jinak než provedením update z jiného regionu např vložením nové hry bez provedení update

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Na webu je hrozná spousta protichůdných informaci jestli upgradovat Wii s Wiikey , či ne. Chtěl bych do toho vnést jasno jak pŕo sebe, tak pro další začínající. Mám nové Wiičko s Wiikey od Wisoftu. Je to verze 2.1 . Některé pálené hry mi nefungují . Může to být špatným souborem , vypálením , nevím.

Takže prosím zkušenější o pár odpovědí :

a) je nutné upgradovat wii abych si zahrál novější hry nebo jsou to jen upgrady prostředí a kanálů ( které nepotřebuji) a nové hry by měly jít s 2.1

B) je nějaká verze upgrade , která znemožní hrát kopie ( případně originály) , Wisoft straší , že je to 3.1

c) je možné bricknout ( zamrznout, zcihlit ) konzoli jinak než provedením update z jiného regionu např vložením nové hry bez provedení update

Díky

Taky v tom nemám moc jasno, mám to samé taky od Wisoftu. Osobně jsem momentálně upgradoval Wiikey na 1.9g (beta) a stahuju SMG, předpokládám že tam bude update Wiička z mého 2.1E na 3.0. Nevím jistě jestli vůbec to update půjde neudělat, já spíš počítám že se to updatne. Jinak co jsem tak nějak pročítal zahraniční fora tak zatím nikdo neměl problém pokud tam dával hry ze stejného regionu jako je konzole tzn. PAL hry na PAL konzoli. Já NTSCka vůbec nestahuju, pro jistotu.

Jinak co se týče toho znemožnění hraní kopií popř. originálu, tak čistě logicky bych řekl že to bude tak, že pokud vrazíš do PAL konzole PAL verzi hry, půjde to i do budoucna. FW Wiička asi bude (nebo už je) schopen ale rozeznat že v PAL konzoli máš NTSC verzi hry a pak by mohl teoreticky nastat nějaký problém. Na hodně forech jsem četl že standartně Wiikey není možno detekovat, takže věřím že PAL verze půjdou furt max. budem muset upgradovat fw wiikeye.

Jaké hry ti nejdou, mně jde zatím všechno co jsem vyzkoušel ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu