Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vždycky jsem stál za xboxem, ale tímhle si to Microsoft u mě pohnojil... Microsoft se z vysoka vysral na všechny své příznivce a sám si tímhle krokem vykopal hrob... člověk by čekal, že když už na tom není xbox one hardwarově lépe jak PS4, tak že to dožene něčím jiným, ale oni raději vymýšlejí takové hovadiny... herní konzole má být snad o hrách a né o ovládání televize hlasem, skypování a dalších ♥♥♥♥vinách... to co předvedli je děs!!! vždyť to není herní konzole!!!! a i když některé ty ♥♥♥♥viny co vymysleli možná zní pro někoho lákavě, stejně 90% z toho u nás v ČR nepojede... takže proč??!! za bazarové hry poplatek až 100% pořizovací ceny??!! nemožnost hrát tituly z X360!!!!!!!!!

Jestli si v budoucnu něco nového pořídím, tak jedině PS4!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky jsem stál za xboxem, ale tímhle si to Microsoft u mě pohnojil... Microsoft se z vysoka vysral na všechny své příznivce a sám si tímhle krokem vykopal hrob... člověk by čekal, že když už na tom není xbox one hardwarově lépe jak PS4, tak že to dožene něčím jiným, ale oni raději vymýšlejí takové hovadiny... herní konzole má být snad o hrách a né o ovládání televize hlasem, skypování a dalších ♥♥♥♥vinách... to co předvedli je děs!!! vždyť to není herní konzole!!!! a i když některé ty ♥♥♥♥viny co vymysleli možná zní pro někoho lákavě, stejně 90% z toho u nás v ČR nepojede... takže proč??!! za bazarové hry poplatek až 100% pořizovací ceny??!! nemožnost hrát tituly z X360!!!!!!!!!

Jestli si v budoucnu něco nového pořídím, tak jedině PS4!!!

Když se nad tím člověk zamyslí je to vše pravda a Xbox One asi bude dobrá kasička :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psát tady něco o exkluzivních hrách je pěkná blbost, když skoro žádné exkluzivky ještě neznáme :D počkejte si na E3, pak se uvidí..

Jinak souhlasím, že PS4 bude pravděpodobně pro hc hráče lepší, ale nových xboxů se podle mě prodá více, viz. tyto dva odstavečky z článku na zive.cz:

"Pozice Sony je v tomto případě výrazně horší, protože nemá takovou velkou a robustní platformu k dispozici a nemůže spojovat uživatele například s Windows notebooky a tablety (Smart Glass) a podobně (emaily, fotky atd.). Nintendo je v takovém srovnání už zcela mimo a i současné výsledky jeho konzole Wii U hovoří za vše."

"Zatímco Apple a Google vyřadili Microsoft v segmentu mobilních zařízeních, lze předpokládat, že stejně s nimi zamete naopak Microsoft v oblasti obývacího pokoje, který je pro extrémně velké množství lidí místo, kde tráví velkou část svého života. A to znamená peněžní jistotu v miliardových částkách."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ps4 ma taky novej ovladac.tak proc resit starej.a xbox bude mit pro hry 5gb ram kdezto ps4 7 gb ram.xko na ty svoje blbustky potrebuje 3gb ram.a xko ma jenom ddr5 ram.Ps4 ma GDDR5 ram.to je 20 neco gb vs 80 neco gb rychlost zapisu:))a to je znat.sam microsoft napsla ze nintendo ani sony nejsou ted pro....

Xbox One využívá operační paměť typu DDR3 s přenosovou rychlostí až 68GB/s, kapacita činí 8GB. K tomu však Microsoft dodal 32MB ESRAM s propustností 102GB/s, díky čemuž lze dosáhnout přenosové rychlosti okolo 170GB/s. PS3 naopak využívá GDDR5 s maximální přenosovou rychlostí 176 GB/s. Paradoxem je, že efektivnější může být varianta v Xboxu, ale hra musí být správně odladěna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psát tady něco o exkluzivních hrách je pěkná blbost, když skoro žádné exkluzivky ještě neznáme :D počkejte si na E3, pak se uvidí..

Jinak souhlasím, že PS4 bude pravděpodobně pro hc hráče lepší, ale nových xboxů se podle mě prodá více, viz. tyto dva odstavečky z článku na zive.cz:

"Pozice Sony je v tomto případě výrazně horší, protože nemá takovou velkou a robustní platformu k dispozici a nemůže spojovat uživatele například s Windows notebooky a tablety (Smart Glass) a podobně (emaily, fotky atd.). Nintendo je v takovém srovnání už zcela mimo a i současné výsledky jeho konzole Wii U hovoří za vše."

"Zatímco Apple a Google vyřadili Microsoft v segmentu mobilních zařízeních, lze předpokládat, že stejně s nimi zamete naopak Microsoft v oblasti obývacího pokoje, který je pro extrémně velké množství lidí místo, kde tráví velkou část svého života. A to znamená peněžní jistotu v miliardových částkách."

No mi se obecně exkluzivky na PS líbí více než na Xbox, nemyslel jsem to na to, co se chystá na nové konzole...

Jinak mi řekni, kdo z obyčejných lidí si připojuje pc nebo mobil do xboxu... pokud už by někdo chtěl, může si to přece píchnout rovnou do chytré TV, nemusí to přece propojovat přes xbox... a e-maily, skype, fotky a pod. si podle mého názoru každý obyčejný člověk bude raději organizovat na pc... každý si raději svoje fotky nechá schované u sebe v noťasu, co se týče e-mailů o tom ani nemluvě a volání na skypu, xbox si sebou z místa kde bude těžko přeneseš někam jinam aby si měl třeba klid ;)...

a hlavně jak jsem psal předtím, stejně 90% z těch jejich "vychytávek" u nás nepojede... jak je tomu i teď u x360...

Upraveno uživatelem Inkvita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartglass je více než jen pouhé DLNA. Xbox One nejspíše ani nebude podporovat ukládání fotek / videí na HDD, jedná se jen o stream. Drtivá většina lidí fotí momentky telefonem, takhle je připojíš telefon k Xboxu a můžeš rodině (známým) ukázat, kde jsi byl, cos dělal atp. S tím Skype se mýlíš. Je lepší aby se cpalo pět lidí před webkameru, nebo před televizi? Pro jednotlivce možná. Xbox One nemá sloužit k uspořádání emailů, copak to je počítač? Hardwarově možná ano, ale softwarově určitě ne. Je to zařízení na konzumaci obsahu a hraní her. Xbox One už z principu není cílen na jednotlivce, ale může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartglass je více než jen pouhé DLNA. Xbox One nejspíše ani nebude podporovat ukládání fotek / videí na HDD, jedná se jen o stream. Drtivá většina lidí fotí momentky telefonem, takhle je připojíš telefon k Xboxu a můžeš rodině (známým) ukázat, kde jsi byl, cos dělal atp. S tím Skype se mýlíš. Je lepší aby se cpalo pět lidí před webkameru, nebo před televizi? Pro jednotlivce možná. Xbox One nemá sloužit k uspořádání emailů, copak to je počítač? Hardwarově možná ano, ale softwarově určitě ne. Je to zařízení na konzumaci obsahu a hraní her. Xbox One už z principu není cílen na jednotlivce, ale může být.

O.k. já to beru... ale vždyť tohle všechno už dávno zvládnou chytré TV... a nepotřebuju k tomu nový xbox...

Hlavně Xbox byla vždy herní konzole a i když z ní v nové generaci udělali multimediální zařízení, její podstata (hraní her) měla být především předmětem inovace a měla nad všechny ostatní pitomosti vyčuhovat, nikoliv opačně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co mi je u Xbox One nějaké multimedialní sprominutim kktiny konzole má bejt na hry a ne na multimedialní obsach mám PC a ne konzoli

jinak souhlas že to je předraženy setobox s pár kktinama navíc

Upraveno uživatelem Jack Sparrow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekosystém Microsoftu sahá mnohem dál, než jsou "chytré TV". Proto také není Xbox One herní konzolí, ale zařízením all-in-on tj. vše v jednom. Ano, měla by to být především herní konzole, ale není. Ostatně, je to jen zařízení, tak mírně nechápu to rozhořčení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale ms sliapol vedla... nie je to primarne konzola - hardcore hraci prejdu vo velkom k sony.. a multimedialne centrum? tam je vetsia konkurencia kao na trhu s konzolami - smart tvs, apple tv, mieri tam urcite aj google, dalsie rozne htpc... ak si niekdo v ms mysli, ze z nich padnu vsetci na zadok, seredne sa myli.. a ostavaju este casual hraci, ktori su skor na ipadoch/iphonoch/androidoch... suma sumarum, neverim, ze ms tymto vyhra, skor naopak... este ze som nedavno kupil vo vypredaji 360ku, moja dalsia konzola bude ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekosystém Microsoftu sahá mnohem dál, než jsou "chytré TV". Proto také není Xbox One herní konzolí, ale zařízením all-in-on tj. vše v jednom. Ano, měla by to být především herní konzole, ale není. Ostatně, je to jen zařízení, tak mírně nechápu to rozhořčení.

Ano, rozhořčen trochu jsem, možná zbytečně, ale hlavně jsem jen chtěl vyjádřit svůj názor ;)... Nebo snad nemohu?? :)... Snad si to někdo z microsoftu přečte a dojde jim, kde udělali chybu... Není snad zařízení all-in-one PC??? Tak proč dělat z kvalitní konzole, kterou X360 je, PC...

Já mám svůj X360 rád, jsem s ním spokojen, jen říkám, že microsoft s Xbox One šlápl vedle... Neřekl bych ani slovo, kdyby se zaměřili především na herní část konzole a k tomu vymysleli nějaké ty drbky, ale ono je to úplně naopak... Prostě jak jsem microsoftu fandil s tím, aby předčil sony, tak to podle mě odflákli... ale je to čistě můj názor...

X360 je herní konzole a nový Xbox One měl být novou herní konzolí... tou ale, jak jsi sám napsal, není... hlavní důvod, proč si lidi kupujou herní konzole je snad ten, že to jsou herní konzole a chtějí na nich hrát hry... tak proč Xbox One?? :)... a jak už jsem psal několikrát, stejně u nás v ČR 90% z těch serepetiček nebude fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, rozhořčen trochu jsem, možná zbytečně, ale hlavně jsem jen chtěl vyjádřit svůj názor ;)... Nebo snad nemohu?? :)... Snad si to někdo z microsoftu přečte a dojde jim, kde udělali chybu... Není snad zařízení all-in-one PC??? Tak proč dělat z kvalitní konzole, kterou X360 je, PC...

Já mám svůj X360 rád, jsem s ním spokojen, jen říkám, že microsoft s Xbox One šlápl vedle... Neřekl bych ani slovo, kdyby se zaměřili především na herní část konzole a k tomu vymysleli nějaké ty drbky, ale ono je to úplně naopak... Prostě jak jsem microsoftu fandil s tím, aby předčil sony, tak to podle mě odflákli... ale je to čistě můj názor...

X360 je herní konzole a nový Xbox One měl být novou herní konzolí... tou ale, jak jsi sám napsal, není... hlavní důvod, proč si lidi kupujou herní konzole je snad ten, že to jsou herní konzole a chtějí na nich hrát hry... tak proč Xbox One?? :)... a jak už jsem psal několikrát, stejně u nás v ČR 90% z těch serepetiček nebude fungovat...

Ale vem si že je přijemnější si sednout k tv na gauč a říct si co chceš pustit za film nebo hru než se hrbit u pc, podle mě současnou generaci zaměřily více na rodiny s dětmi aby si s něma mohli hrát kinect a volat po skype atd. pro HC hráče je PS4 :) Pořád je to herní konzole ale méně výkonná jak ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím zda bude pro hard-core hráče lepší Playstation 4, protože mě příjde, pouze můj dojem, že se na Xbox Live v případě Xbox 360 se hrálo Call of Duty ve velkém, popř. Halo. Uvidíme co přinese E3, prozatím o obou konzolích nevíme téměř nic, mimo specifikace a designu, tedy v případě Xbox One. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vem si že je přijemnější si sednout k tv na gauč a říct si co chceš pustit za film nebo hru než se hrbit u pc, podle mě současnou generaci zaměřily více na rodiny s dětmi aby si s něma mohli hrát kinect a volat po skype atd. pro HC hráče je PS4 :) Pořád je to herní konzole ale méně výkonná jak ps4.

No myslím si že dneska už skoro všechny tv mají usb přehrávaní takže když si chci pustit film tak jsi ho zkopíruju na flashku a dám do tv a nepotřebuju ktomu žádny xbox one:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu