Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Jsem vlastník a fanoušek Xboxu , a Mic. mě dost zklamal. Design mi nevadí , ovladač vypadá super. Jde ale o to nucení si pořídit kinect a připojovat se k internetu a taky blokování půjčování či prodávání her.... Pár let mi ještě starý Xbox vydrží a potom asi půjdu do nové PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale vem si že je přijemnější si sednout k tv na gauč a říct si co chceš pustit za film nebo hru než se hrbit u pc, podle mě současnou generaci zaměřily více na rodiny s dětmi aby si s něma mohli hrát kinect a volat po skype atd. pro HC hráče je PS4 :) Pořád je to herní konzole ale méně výkonná jak ps4.

Tak si sednu do gauče a místo abych mluvil na xbox, tak si vezmu do ruky ovladač, to mi zase takový problém nedělá ;)... A předpokládám, že stejně 90% z nových funkcí xboxu, včetně hlasového ovládání, nebude u nás v ČR fungovat, jak je tomu i teď ;)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si sednu do gauče a místo abych mluvil na xbox, tak si vezmu do ruky ovladač, to mi zase takový problém nedělá ;)... A předpokládám, že stejně 90% z nových funkcí xboxu, včetně hlasového ovládání, nebude u nás v ČR fungovat, jak je tomu i teď ;)...

Xbox je proste urceny pro americky trh.... u nas se polovina veci stejne neuplatni a kinect me na xku stejne neoslnil.Mam rad v ruce gamepad,nebo cokoliv na ten zpusob

je me jasny,ze vic lidi vic chuti ,ale pro me to neni a jestli xko bude fungovat stylem ... zapni kinect bez toho to nejde ....hnus.Zlate PC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]21168[/ATTACH]

Obrazek si vazeni udelejte sami ... za me PS4 gamepad vypada daleko lepe nez xka a hlavne spojeni dotek + ovladaci prvky.

A uz si umim predstavit to hrani :)

Spojiť dve fotky z rôzneho uhla, do jedného porovnávacieho obrázku, je podľa mňa blbosť. Okrem toho, ani mierka nemusí byť rovnaká. Ale inak oba ovládače vyzerajú zaujímavo a prinášajú niečo nové, takže sa teším na to, že oba vyskúšam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení komentářů musím sdělit také svůj názor.Do svého pokoje koupím jednoznačně PS4 (už kvůli tomu, že zde mám herní PC a všechny herní konzole), protože PS bude dělaná spíše na hry, alespoň tak to předpokládám, takže volba do herního "doupěte" je asi jasná.Ohledně X One bych to neviděl tak černě .. máme celkem prostorný obývací pokoj, bohužel (pro Xbox bohudík) mám rodiče, kterým PC/konzolové hraní nic neříká a jsou to dle nich vyhozené peníze.Po shlédnutí videa o X One si rodiče hodlají pod TV pořídit Xbox (PS4 je opět "kravina" na hry).Docela je chápu, sháníme htpc, br přehrávač, tak proč nekoupit jednu věc a nemít "all-in-one"?Navíc máme doma server, který sdílí celá vesnice a na kterém je několik set filmů - jednoduché vyhledání a spuštění filmů.Dále je uchvátil Kinect a ovládání hlasem, hry na Move je nebaví, cvičení s kinectem je prý o něčem jiném (cvičí pouze máma, bez táty pochopitelně:lol:).A tomu, že 90% služeb nebude v ČR fungovat zase tolik nevěřím.Pokud MS uvidí, že boj prohrává, určitě s tím začne něco dělat, až tak hloupý tam snad nejsou ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Restem.Já už nehodlám dál platit Livko,to si radši koupim ps+ a dostanu každy mesic hru.Nehodlám jim strkat prachy za aktivaci bazarove hry atd.atd.atd.atd.atd. Na XO se mi líbí ovladač - vypadá mnohem kvalitněji a líbí se mi hl.zapuštěny tlačítka - takže se dá předpokladat hodně rychlá odezva.Ale to je asi vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli budu někdy pořizovat novou konzoli, bude to určitě PS4. Už proto, že zaručeně nebude vypadat jako PC krabice, ale jako herní konzole ;) a půjde postavit na výšku. Navíc je celkem jedno, co pořídím, protože hry z X360 si na X1 stejně nezahraju, takže mě to nemusí mrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez sa rozhodnem az po E3 ktoru konzolu asi kupit .

Xbox vyzor sa mi nepaci , ovladac dobry ale cakal som nejake inovacie viz dualshock 4 vyzera celkom luxusne a paci sa mi rozhodne viac. Tak isto ovladanie hlasom mi nepripada nejak cool rozpravat na nejaku krabicu .... xbox go home :D.

Uz len tie hry ake budu na nom forza ma nejako nazauima to cakam ze az vyjde nejake GT pre PS4 tak bude bomba to co predvadzaju este na PS3 s GT6 si zasluzi poklonu. Dost som zvedavi na hru od EPIC games gears of war bola pre mna daleko zabavnejsia ako graficky dodkonala hra uncharted, snad nebude od nich hra exkluzivne pre X1.

Casto sa tu pise ze na gamepade FPS hry sa nedaju hrat a mys+ klavesnica je lepsie tiez som si to hovoril ale viacej ma bavilo hrat na gamepade aj ked to nieje take presne no clovek sa musel sakra snazit BF:BC2 ,KZ2 ,Halo3 a MW1 tieto fps som hral na konzoli a bavilo ma to ovela viac zo zaciatku samozrejme krkolomne ovladanie najlepsie som sa to naucil v MW1 rychla akcia zo zaciatku som mal dobre nervi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč to řešit :)

Je to jednoduchý.

1. Nechám si xbox 360 - kvůli hrám, které mám rád

2. Koupím si Xbox one- abych mohl říct TV že chci pustit film (nejspíš jen nějaké avi, že by HD MKV?)

3. Koupím si PS4 - abych si zahrál

4. Koupím si HTPC - abych mohl naplno využít media center (XBMC)

---------------------------------------------------------------------

Přesně jak říkal Microsoft - all in one - ale spíš to bude - many boxes at one point

Jo a hlavně začnu šetřit abych vše mohl koupit cca. 30.000,- Kč - jo a pak ještě nějakou tu tisícovku na bazarovou hru pro Xbox One, která sice bude stát stejně jako nová, ale určitě na ní bude AKCE. Třeba sleva One%......

Upraveno uživatelem snake33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celých 35 libier, čo je viac ako 40 eur. Pri bazárovom predaju zaplatíte obaja, no na účte ju bude mať len jeden.

Bazárový predaj, ktorý Microsoft zvažuje v spolupráci s kamennými predajcami bude fungovať ako taký kamenný Steam. zatiaľ čo Američania a Briti sa z toho radujú, mne to teda nejak super nepripadá.

Ide prakticky o rovnaký systém, aký bol doteraz, s tým rozdielom, že hry sú viazané na váš Xbox One účet, podobne ako na Steame. Kamenný predajca musí súhlasiť s podmienkami Microsoftu a zaviesť povinný softvér Microsoft Azure do vlastného obchodného systému, aby mohol predávať použité hry.

Keď užívateľ príde do obchodu a chce predať svoju dohranú hru, systém ju oskenuje a vymaže z účtu Xbox Live. Následne ju predajca môže znova predať v sume okolo 35 libier, z čoho 10% ide predajcovi.

Prenesieme si to na požičanie hry priateľovi. Ak ju chcete niekomu požičať, on si ju nainštaluje ale musí zadať herný kód, ale nový si musí zakúpiť rovnako, ako ste si ho zakúpili vy. Môžete mu samozrejme požičať svoj celý Xbox Live účet, do ktorého sa môžete prihlásiť na ktoromkoľvek Xboxe bez poplatku.

Doteraz to fungovalo tak, že disky s hrou na Xbox360 bolo možné hrať na akomkoľvek Xboxe a hry ste mohli požičiavať, aj predávať bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Studio Just Add Water v současnosti připravuje jednak očekávanou plošinovku Oddworld: Abe's Oddysee - New 'N' Tasty, ale také už pracuje na zatím neoznámené hře pro Playstation 4. O vývoji pro tuto novou konzoli se nyní rozpovídal pro britský eurogamer šéf studia Stewart Gilray. V rozhovoru třeba prozradil, že Sony hodně vývojářů tlačí k tomu, aby jejich hry na konzoli Playstation 4 běžely v maximálním rozlišení 1080p, navíc při 60 snímcích. Tyto parametry jsou podle Gilraye celkem jednoduše dosažitelné na konzoli od Sony, hlavně díky rychlé GDDR 5 paměti, u níž mohou vývojáři využít hned 7GB, ovšem na Xbox One zřejmě budou muset dělat některé úpravy. „Je možné, že u Playstation 4 her uvidíme o něco lepší framerate. Právě pracujeme se Sony, která se snaží prosazovat 1080p rozlišení a 60 fps. Může nastat situace, že grafika bude na Xbox One o něco málo horší, nebo bude framerate zamknutý na 30 snímcích. Záleží samozřejmě na rozsahu hry. Když hra bude plně využívat Playstation 4, bude nutné udělat menší úpravy na Xbox One. Když ale bude hra navržená pro Xbox One, na němž poběží v 60 snímcích, bez problémů takto poběží i na Playstationu 4,“ řekl Stewart Gilray britskému eurogameru, čímž potvrdil výkonnější hardware u konzole od Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové xbox je pěknej krám když nemohli okopírovat ps3 před tim tak to udělali ted tohle neni konzole nové generace ale nepovedenej vtip jak dostat prachy od lidí to že tam přidali pár píčovin který stejně v evropě bud nepudou nebo budou k ničemu jinak má x box one to samí co měla ps3 už před 7 lety celou dobu říkám že x box je šmejd a ted se to jenom potvrdilo a už se těšim jak xboxsářum sony představý jak má vypadat new generation console.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu