Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Reklamoval jsem i tady a vše v pohodě. Normálně to opravuje firma v Praze :) Takže no stress :-)

Opravovat bude MS CR jen konzole zakoupene v CR , sedy dovoz se reklamuje v zemi kdejste koupily (poznaji to velice jednoduse podle cisel na konzoli pry) . Neni to zadny blabol , ale primo z ust pani z Microsoftu co ma Xone v CR na starost , v patek jsem byl na skoleni xboxone v microsoftu , tak jestli mate dotazy ohledne konzole klidne se ptejte . Je to celkem zajimava masinka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ja kupoval xbox v nemecku a odesel mi kinect a reklamaci jsem zasilal do Prahy do Teleplan Prag

Pokud ma prodejce sjednane opravy pres tento servis tak proc ne :-)

Tohle se spis tyka tech co si dovezli xone primo ze zahranici a nekupovali tu v CR od sedych dovozcu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdyz platis v dolarech tak se k cene pripocitava dan nebo ne?

No abych pravdu řekl, nějak jsem to neřešil, zrovna dneska jsem kupoval jednu arkádovku za 9.99$, na xbox.com mám v profilu transakci za 10.49$ takže nějaké to procento tam je navíc, 0,50$ je celkem v klidě a vypadá, že u české mám asi dobrý kurz, páč mi to ztrhlo 204,93,- (19,5 za dollar)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to spíš myslel tak, že je jedno jestli si ten xbox koupil ještě před 5.9.2014 tady v ČR nebo v zahraničí. Stejně ti ho MS vždy opraví bez nějakých problémů. Taky jsem volal před koupí na MS abych se poptal a bylo mi řečeno, že s tím nebude problém.

Tomashonsu: Jaká cena je na Xboxu, taková platí. ale pozor ! Microsoft upozorňoval, že pokud jsi v Evropě a máš nastavenou US lokalizaci na Xboxu, tak s tím můžou být problémy respektive, že ty problémy můžeš mít ty. Takže doporučuji mít UK na konzoli popř. hned českou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele takže ty zůstáváš s UK regionem? Teďka je otázka, co to udělá, když se na konzoli nechá třeba UK region a přes stránky xboxu akorát přemigrujeme profil do CZ...

Já to spíš myslel tak, že je jedno jestli si ten xbox koupil ještě před 5.9.2014 tady v ČR nebo v zahraničí. Stejně ti ho MS vždy opraví bez nějakých problémů. Taky jsem volal před koupí na MS abych se poptal a bylo mi řečeno, že s tím nebude problém.

Tomashonsu: Jaká cena je na Xboxu, taková platí. ale pozor ! Microsoft upozorňoval, že pokud jsi v Evropě a máš nastavenou US lokalizaci na Xboxu, tak s tím můžou být problémy respektive, že ty problémy můžeš mít ty. Takže doporučuji mít UK na konzoli popř. hned českou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domácí pobočka Microsoftu dnes oznámila, že samostatně dokoupitelný senzor Kinect ke konzoli Xbox One bude v České republice v prodeji od 7. října za odhadovanou maloobchodní cenu 3 999 Kč.

To je méně, než kolik dělá cena pro západní Evropu (150 eur - 4200 Kč) nebo ve Velké Británii (130 liber - 4500 Kč), ale zase tradičně více, než kolik stojí v USA (150 dolarů - 3000 Kč).

http://www.eurogamer.cz/articles/2014-09-02-zname-cenu-samostatneho-kinectu-pro-r

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravovat bude MS CR jen konzole zakoupene v CR , sedy dovoz se reklamuje v zemi kdejste koupily (poznaji to velice jednoduse podle cisel na konzoli pry) . Neni to zadny blabol , ale primo z ust pani z Microsoftu co ma Xone v CR na starost , v patek jsem byl na skoleni xboxone v microsoftu , tak jestli mate dotazy ohledne konzole klidne se ptejte . Je to celkem zajimava masinka :)

hojda, tak já mám teda otázku, i když odpověď bude asi jasná .... mám tento ovladač: http://store.gameshark.net/Mad_Catz_Pro_Controller_for_Xbox_360_Black/5719/96

na Xbox One fungovat nebude což? :( :D žádná kompatibilita s periferiemi X360 není, že ne ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domácí pobočka Microsoftu dnes oznámila, že samostatně dokoupitelný senzor Kinect ke konzoli Xbox One bude v České republice v prodeji od 7. října za odhadovanou maloobchodní cenu 3 999 Kč.

To je méně, než kolik dělá cena pro západní Evropu (150 eur - 4200 Kč) nebo ve Velké Británii (130 liber - 4500 Kč), ale zase tradičně více, než kolik stojí v USA (150 dolarů - 3000 Kč).

http://www.eurogamer.cz/articles/2014-09-02-zname-cenu-samostatneho-kinectu-pro-r

hehe pekna cena,kdyz nakupka je 58 euro:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hojda, tak já mám teda otázku, i když odpověď bude asi jasná .... mám tento ovladač: http://store.gameshark.net/Mad_Catz_Pro_Controller_for_Xbox_360_Black/5719/96

na Xbox One fungovat nebude což? :( :D žádná kompatibilita s periferiemi X360 není, že ne ?!

Nene :-) bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu