Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Ten začátek je dobrej :D jinak xbox one má i nějaké ty plusy - +You can give a game to a friend only if they have been on your friends list for 30 days, and then only ONCE.

+Up to 10 family members can play your games from any console at any time? You & one other at a time.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No nevim... Zatím žádné plusy nevidim... MS si kope hrob,ale proč????? přece když si to vezmu kolem a kolem,tak reakce (celosvětově) byli dost negativní.Nehledě že po oznámení jim klesla hodnota akcií atd.Negativní ať už na DRM,poplatky za bazarovy hry atd... a jejich reakce? 14 dní nic a ted znovu nas.erou 4/5 hráčů.Přece nejsou tak stupidní ne?... Nebo si myslí , že mají tak širokou hráčskou základnu,že i když hráčům řeknou - jde nám jen o vaše prachy,a ne jednou,ale i po prodeji hry atd... tak hráči řeknou óooo ano skvělý Microsofte.Řekl jsi to , tak to tak bude a mi to kvitujeme ... :D No nevim.. Jsem zvědavej co Sony... Aby taky nepřidala něco podobnyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ouje, to jsou ale silna slova, nevim a nejak porad nechapu, kdo tady komu nuti Xbox One. Skoro to vypada, ze si ho proste musite koupit. Me kdyz se neco nelibi, tak si to nekoupim a nechodim porad brecet, jak je neco hrozny buuu a nekoupim si to :D Ale dneska je holt breceni v mode :D

A uplne nejlepsi jsou ty 100% informace o vecech, ktery jeste ani sami nevi v MS :D Proste samej odbornik, napiste jim kluci do MS, ze vi vite co s tim je, at vas zamestnaji :D

Ty chytráku....a na co je forum? Na diskuzi o věcěch. To máme být úšlaplí jako ty a všechno celý život pochvalovat? Nas*at - Hlavní účel tohoto fora a všech for celkově je diskuze o věcech, na které je určité forum zaměřené.Tutorialy, bazar atd.. jsou vedlejší. A taky je tady celkem jasné, proč ti vadí, že si stěžujeme na Xbox One, protože podle všeho sám máš Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty chytráku....a na co je forum? Na diskuzi o věcěch. To máme být úšlaplí jako ty a všechno celý život pochvalovat? Nas*at - Hlavní účel tohoto fora a všech for celkově je diskuze o věcech, na které je určité forum zaměřené.Tutorialy, bazar atd.. jsou vedlejší. A taky je tady celkem jasné, proč ti vadí, že si stěžujeme na Xbox One, protože podle všeho sám máš Xbox.

Já mám taky xbox.A co jako? Nechápu - tady jsi v xboxovy sekci.Takže ty xko nemáš,ale píšeš tu jen proto aby jsi kompletně xbox urážel? Trošku stupidní ne? Jinak ale prostě pro mne MS na 99% zkončil.Obrečim Forzu,ale po tom všem (i kdyby to MS kompletně změnil) tak půjdu do PS... už je toho moc...

BTW bylo tady vůbec někdy takhle obrovsky negativní halo když se oznamovala nová konzole? Já teda nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty chytráku....a na co je forum? Na diskuzi o věcěch. To máme být úšlaplí jako ty a všechno celý život pochvalovat? Nas*at - Hlavní účel tohoto fora a všech for celkově je diskuze o věcech, na které je určité forum zaměřené.Tutorialy, bazar atd.. jsou vedlejší. A taky je tady celkem jasné, proč ti vadí, že si stěžujeme na Xbox One, protože podle všeho sám máš Xbox.

Forum je k diskuzi, ale ne ze na 12ti stranach je vlatne porad stejne. Diskuze by se mela vyvijet a nekam posouvat a ne porad opakovat ty same lzi. Mozna to beres podle porekadla ze 100x opakovana lez se stava pravdou... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tady ty všechny protipirátský ochrany někdo prolomí a výjde Flash na novej xbox, tak si ho koupím. Hlavně kvůli tomu že nechci přijít o všechny achievementy a líbí se mi propojenost Win8 + WinPhone + Xbox.

Dobře děláš, Win8+WinPhone+Xbox to všechno tam bude , ale flashe se nedočkáš,microsoft si hlídá dokonce i bazarovky,takže nějakej flash nepřipadá v úvahu :D (krom toho , na hry bude jiná konzole :roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forum je k diskuzi, ale ne ze na 12ti stranach je vlatne porad stejne. Diskuze by se mela vyvijet a nekam posouvat a ne porad opakovat ty same lzi. Mozna to beres podle porekadla ze 100x opakovana lez se stava pravdou... :D

Jaká lež? Většina příspěvku tady je (bohužel)pravdivých. Ale jinak nemá cenu dále diskutovat než nebudou další informace, to jo no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol, tak nam tu vypis tie lzi;) zhrzeny fanboy;)

Zhrzeny fanboy ?? To myslim, ze jste prave vy vsichni ostatni, me se XOne libi. Jinak lzi jsou to, co tu zatim vsichni pisou, protoze zatim poradne vlastne nikdo nevi, jak vsechny ty veci budou fungovat a troufnu si tvrdit, ze dokud nebude mit nekdo XOne doma a poradne to nevyzkousi, tak se to at nedovime. Takze podle meho dohady = lzi, ale kazdy na to ma nejaky nazor a ten ja nikomu neberu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cena v Evropě prej 499 Eur, takže cca 12.500,- já jsem čekal cenu okolo 10k něco jako 9.999,- :D Uvidíme co bude v balení, jestli i nějaká hra nebo jen samostatná konzole. Zatím nejsem rozhodnut kterou konzoli si koupím. Uvidíme co bude stát ta krabice od Sony. A rozhodně nekoupím hned. Je lepší si počkat pár měsíců než se vychytaj mouchy:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 - lacnejsi, vykonnejsi, subjektivne o trosku menej hnusny ako xbox one, a subjektivne zaujimavejsie exkluzivity... war is over microsoft, you are fu..ing done (oh, zabudol som, ps4 neblokuje pouzite hry a nevyzaduje always online:D)

Lacinejsi teda buhozel pro MS je (PS4 - 399 dolcu), ale nechapu, co nekdo porad ma proti always online, kdyz tak dneska stejne kazdej je a ten vikend na chalupe to stejne urcite da.

XOne se mi libi, ale urcite nebudu kupovat hned a pockam, az opadne cena a hlavne bude vic her. Stejne ty, co bych chtel nejvic, vyjdou az pristi rok, takze asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak třeba když vypadne net, nebo něco podobného, tak se jdu zabavit na konzoli, ale s XOne to nepůjde. Ale to nemusím řešit, protože jdu do PS4...Nejen že bude o dost levnější, ale taky bazarovky a always online. A je o něco hezčí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po PS2 a Xboxu 360 se přikláním opět k Sony...vypadá to že totálně deklasovali Microsoft. Mně je akorát strašně líto Forzy...už jsem to někde psal, pánové z Turn 10 by měli omlátit hlavu všech šéfů Microsoftu o kapotu toho Mclarena, kterej tam byl u představení Forzy 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po kompletním shlédnutí to opravdu vypadá na PSko i těch titulů mají na launch více. Forza 5, Dead Rising 3, D4, Project Spark hlavně a možná Quantum Break jsou jediné zatím o co člověk přijde na PS4, ale zase PS4 má více a bude mít více exluzivit si myslím

http://games.tiscali.cz/the-dark-sorcerer-15796/galerie/235066

http://games.tiscali.cz/oddworld-new-and-tasty-15794/galerie/235048

http://games.tiscali.cz/driveclub-15429/galerie/234960

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu