Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

onefootman: Ono Forza sice o něco lepší je, ale u GTčka mě štvou asi jen ty zvuky a to, že tam nejsou UNDERGROUND mapy. Ale na všechny konzole(včetně PC) ohlásili včera 2 velmi dobře vypadající racingovky a to - Drive club(nevím přesný název) a The Crew. A to nepočítám NFS a další ...

PS: Nevím jestli vás to zajímá, ale u The Crew - včera ohlášené hry od tvůrců TDU/Ubisoftu - jsme si všimli v traileru zajímavosti - https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/964285_592403320790895_871920456_o.jpg - Nová octávka?

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten Drive club se celkem těšim,i když ten jízní model vypadá zatim dost divně.The Crew nevim no.... jak jsem viděl ty modrý plameny při boostu auta tak mě to přestalo zajímat a NFS to bude asi pořád to samí,akorát s uhlazenější grafikou.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vypadá to na Octavii...jasně že jsou i jiné závodní hry než Forza, mně třeba GT nijak nevadilo, ale Forza prostě o chloupek lepší (hlavně v tom celkovým pocitu z jízdy) a hlavně je to pro mě srdcovka. No, nedá se nic dělat. Ale ještě se uvidí, třeba bude nový PSko poruchový, to nikdo neví, např. by mě zajímalo, jak maj vyřešený chlazení, na těch obrázcích to nevypadalo zrovna supr. :)

Nejsem si jistej, ale není ten DriveClub čistě multiplayer? Je to od Evolution Studios, který dělali do roku 2005 výbornou WRC sérii. I když srovnávat to s GT nebo Forzou, to bych si netroufnul.

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a jak to vlastně chodí na ps+ ? Tu hru zdarma co členové dostávají - to je jen na vyzkoušení na nějakou dobu,nebo na furt? Jinak ten MS krok,že dá 2 hry měsíčně zdarma vyzněl jako slušnej fail... Jen do doby než vyjde nová konzole,a ještě daj 5 let stary hry co už každej hrál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytrý :) hlavičky jedni japonsky ... Jinak o hrách i na ps budou rozhodovat vydavatelé,... Ms to řekl na rovinu,Sony mlží... zde čerstvé info:

zdroj Zing.cz -

Moc chytře to udělala japonská firma. Aby se vyhnula spílání hráčů, dala kontrolu nad DRM ochranou her na novém Playstationu kompletně do rukou vydavatelských domů.

Ti tak budou mít možnost rozhodovat o tom, zda-li svůj titul nějakým nejen protipirátským opatřením vybaví, nebo ne. A stejně tak budou mít efektivní kontrolu nad použitými hrami a jejich pohybem.

Na jednu stranu se sice vedení Sony šikovně zbavilo zodpovědnosti, na té druhé si ovšem dost možná pošramotilo pověst, neboť až doposud tvrdilo, že na rozdíl od Xone nebudou hraní nijak omezovat.

„Nehodláme ostatním říkat jakých, jestli vůbec nějakých, DRM ochran využívat. Tohle je kompletně v jejich režii. My jim pouze poskytneme platformu, na kterou mohou své tituly uvést.“

S každým dalším oznámením to vypadá, že se Sony Microsoftu vůbec nevzdálilo tolik, jak se nás před E3 snažili zodpovědní lidé přesvědčit. Aktuálně to je spíš tak, že věci, které Microsoft na rovinu přiznal, Sony všelijak kamufluje, aniž by od nich ale upustilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.gamefront.com/sony-third-party-drm-refers-to-playing-used-games-online-only/

Spíš to vypadá, že to bude stejné případ, jako on-line passy na PS3 a X360, tedy žádná změna oproti dnešku. Já sice nejsem nijaký extra velký milovník OP, ale co nadělám.

Každopádně, tohle už patří spíš do jiné sekce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne pujdu od X One. Co se mi bnejvic zamlouva je to sdileni her s 10 prateli, takze staci aby jeden z nas koupil hru a maji ji vsichni, tudiz se tak dostanu k vice hram.

Ale takhle to nefunguje!! To jen, že když máš zakoupenou hru, tak na tvém xboxu to může hrát doma 10 dalších profilů (brácha, taťka,...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne pujdu od X One. Co se mi bnejvic zamlouva je to sdileni her s 10 prateli, takze staci aby jeden z nas koupil hru a maji ji vsichni, tudiz se tak dostanu k vice hram.

Jak píšou ostatní. Tohle jsi určitě špatně pochopil, tohle tak nikdy nemůže fungovat z jednoho prostého důvodu. U microsoftu je UPLNĚ všechno placené. Prostě úúúúplně všechno. Je sice pěkné že X one bude multimediální stanice, že kromě her budeš se moc koukat přes to na filmy ale prostě všechno budou mít zpoplatněné. Na to bych se s prominutím víte co :DDDD To si určitě raději koupím PS4 která je čistě na hry. Sice teď poprvé bude zpoplatněné online hraní ale jak jsem pochopil tak to PS+ stojí na rok 1300 kč a na začátku roku 800-900 kč a je to celkově určitě lepší než xbox GOLD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu