Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj XONe borci, a co takhle si říct že jedna hra se může jevit pro každého hráče jinak, 100 jiných pohledů a 100 jiných názorů. Z vlastní zkušenosti víme, že hra se může líbit každému jinak a někomu vůbec. Co kdyby jsme nebrali recenze z jiných stránek a udělali si svojí, formou ankety od hráčů co už XONE mají a v seznamu máme myslím 7 hráčů a u každého je seznam her které mají. Myslím že by to bylo zajímaví, co Vy na to:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě já jsem pro...já sem ty odkazy dávám jenom pro více informací, někdy jsou v těch článcích zajímavý informace, výsledný skore je stejně druhořadý, protože každý má jiný priority.

EDIT: Jinak 7. prosince na VGX bude ukázán první gameplay z další exkluzivky pro XONE Quantum Break od Remedy...hu hu, ta hra vypadá fakt zajímavě. :)

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak a pro mě má recenze od hráčů kteří hru hrají stále a znají veškeré detaily má mnohem větší váhu než recenze ze světově uznávaných stránek a magazínů. Máš vidět jak se pak k takové recenzi vyjadřují ostatní hráči, že měli dát 8.2 nebo rovnou 9.0 a ten by zase dal 7.5 a že vlastně byl autor recenze zaujatý vůči hře už od začátku atd. Tak jako Ryse, pro většinu odpad hnus nehratelný blbí komba a vlastně úplná nuda a máš vidět jak si to hráči kupují a s chutí zahrají za Římana a popravují jako diví:-) je to o vkusu hráče a co se komu líbí. Proto pro mě má recenze hráče který si tu určitou hru koupí a hraje jí každý den větší váhu a ne zahrát jednou kampaň, chvilku MP rámci recenze a potom honem na další

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu ještě nachystat seznam her co budou po novém roce. Pro ty hráče co si pořídí XONE později a můžou si tak najít svého favorita, co okusí jejich nový Xbox One :-)

fajneee .) jinak není dnes tvůj den "D" ??? .)) v kolik hodin ho očekáváš? :D už jsi aspon trochu nervozní? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajneee .) jinak není dnes tvůj den "D" ??? .)) v kolik hodin ho očekáváš? :D už jsi aspon trochu nervozní? :D
bohuzel mu to zas odlozili uz me nechyva poradne vydusit ten muj bf partak :-D ale pry ho slecna vyveze do vidne na nakup tak uvidime] Upraveno uživatelem Čuřil Buřil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tam klidně sjel, ale mám to hrozně daleko z Práglu. Ale čekat na "zdejší" prodejce, kteří nejsou ani schopni odpovědět ať si vylížu ............ když jim několikrát píšu......... Tady je vidět jak si vážej zákazníka.

psát je k ničemu, zavolej tam ... každej lojza a lojzice tam jenom rozesílá defaultní maily typu ... "omouváme se, ale .... prosíme o trpělivost ... " atd. ted sem měl 1 měsíc na reklamaci joypad od MAdCatz u Alzy...a furt sem je bombardoval..dokud sem nezavolal a nebyl sem trochu víc HRRRRR...tak mi posílali skoro ob 4 dny takové maily ...

Náš zákazník, náš pán už dávno neplatí.... nebudeš spokojenej?? nevaaaa, za naší branou čeká na nákup XXXX dalčích mačoků , so no probs :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psát je k ničemu, zavolej tam ... každej lojza a lojzice tam jenom rozesílá defaultní maily typu ... "omouváme se, ale .... prosíme o trpělivost ... " atd. ted sem měl 1 měsíc na reklamaci joypad od MAdCatz u Alzy...a furt sem je bombardoval..dokud sem nezavolal a nebyl sem trochu víc HRRRRR...tak mi posílali skoro ob 4 dny takové maily ...

Náš zákazník, náš pán už dávno neplatí.... nebudeš spokojenej?? nevaaaa, za naší branou čeká na nákup XXXX dalčích mačoků , so no probs :D ...

Já to beru ze svého hlediska. Nesnáším, když mě někdo otravuje na telefonu, jelikož je to většinou upůně tupej dotaz. Jsem radši, když mi někdo napíše email a já mu v klidu odepíšu. Pak ty obchody mají nějak vypadat. Já bydlet u hranic, tak sjedu do Rakouska, nebo Německa koupím 10KS, pak to tady o 500,- dráž prodám když na tom budu něco chtít, takhle se otočím klidně 5x a budu mít vyděláno. Lidi Vám i tak utrhaj ruce když to budou mít hned.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru ze svého hlediska. Nesnáším, když mě někdo otravuje na telefonu, jelikož je to většinou upůně tupej dotaz. Jsem radši, když mi někdo napíše email a já mu v klidu odepíšu. Pak ty obchody mají nějak vypadat. Já bydlet u hranic, tak sjedu do Rakouska, nebo Německa koupím 10KS, pak to tady o 500,- dráž prodám když na tom budu něco chtít, takhle se otočím klidně 5x a budu mít vyděláno. Lidi Vám i tak utrhaj ruce když to budou mít hned.........

jako ano.. něco to do sebe má, ale vem že jim tam za den přijde třeba nevím 7000 mailů ...než se k tomu dostanou, na každého mají XX minut atd...takto když se ozveš, hnedka musí reagovat atd. pro tebe to je lepší...a v podstatě ti může bejt buřt, jestli jim se to líbí a jak to berou... jde ti o tvůj výsledek :-) bud trochu sobeckej :-D

Jako pokud máš prachy na to abys jich tam koupil 10 ..tak máš prachy/možnost vzít si den volna a sject do Německa/Rakouska pro Xka, a tu je pak prodávat a jak píšeš URČO ti lidi utrhají ruce aj ked by stál o 1000 víc..a pro sebe ho budeš mít zadara :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ano.. něco to do sebe má, ale vem že jim tam za den přijde třeba nevím 7000 mailů ...než se k tomu dostanou, na každého mají XX minut atd...takto když se ozveš, hnedka musí reagovat atd. pro tebe to je lepší...a v podstatě ti může bejt buřt, jestli jim se to líbí a jak to berou... jde ti o tvůj výsledek :-) bud trochu sobeckej :-D

Jako pokud máš prachy na to abys jich tam koupil 10 ..tak máš prachy/možnost vzít si den volna a sject do Německa/Rakouska pro Xka, a tu je pak prodávat a jak píšeš URČO ti lidi utrhají ruce aj ked by stál o 1000 víc..a pro sebe ho budeš mít zadara :-)

Si vem, kolik lidí ho stále shání jen tady na foru. Ale to je jedno, situace je jaká je, takže se budu modlit za Elvise :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, a pak se to nekomu vysere a budes s nekym resit problemy. :)

pro kamose/znamy par kusu dovest, dejme tomu, ale dal uz to je na dlouhy lokty,coz zjistis az se neco podela.

Tak člověk by to musel samo řešit jen jako dovoz, proč bých já za to ručil. Na to je ze zákona záruka, ale to nemá cenu řešit, stejně nikam nejedu :-)

To je pro ty obchodně založený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak člověk by to musel samo řešit jen jako dovoz, proč bých já za to ručil. Na to je ze zákona záruka, ale to nemá cenu řešit, stejně nikam nejedu :-)

To je pro ty obchodně založený :-)

já myslím že to není vubec problem!!! ale ked to praktikovat neceš, tak to nemusíme řešit :D ... já bych raději at lojzové z MS konečně řeknou kdy bude ofiko dovoz pro CR ...včera jsem měl narozky...tak sem všem řekl že chci jenom prachy... ty jsem nacpal do kasičky :D:D ... kterou jsem následně rozbil kladivem, pač byla plná...a nandal je do nové co jsem dostal...tak už mám jenom z prodeje her a ted teda narozek 5700 připraveno na Xone :D ... ještě prodám zbytek her a pak Xko a ovladače :D ... došetřím a je tooo :D ...ale jen bych chtěl vědět KDY !!!! mít nějakou cílovou metu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych se asi uplně nevázal na vydání v ČR, jelikož si myslím (je to jen můj názor a třeba špatný) že to není vůbec důležitý. Stejně se nic nezmění, vše pojede stejně, nemyslím, že ČR nebude mít něco zvláštního, takže to lze koupit v okolních zemích a nečekat. Max. řešení reklamace může být trochu problém, nebo spíš než problém větší starosti. Hlavně já jsem tak nedočkavej, že rozhodně nevydržím do konce roku, natož na cca březen, duben :-) Zima na krku, tak co by měl člověk jiného dělat, než znectít pár lidí v nějakým mulťáku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale přece různé věci bude muset obejít změnou regionu, moje česká VISA karta nebude fungovat na nákupy a některé app nebudou fungovat ne? nehledě teda na tu reklamaci případnou, kdy to pošlu do "místního" krámu at se starají ... ale tak když už to bude mít skladem v prosinci Alza adt atd, co budou prodávat za verze??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu