Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Baterky,nebo koupit tenhle kit...bohuzel...ale je zase pravda ze starej ovladac vydrzel na dve alkalicky baterky snad mesic...proste pokud nechces kupovat furt baterie tak se tomu nevyhnes...

K Forze : Mam doma Forzu i Horizon...kazda je trochu o necem jinym...Horizon spis na vyblbnuti s kamosema,klasicka Forza " vaznejsi" zavody na okruzich...tak to vidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne mam v ovladaci dobijeci baterky, ovladac ma micro usb konetkro takze se da dobijet primo v gamepadu, napr behem hrani se automaticky dobiji, a nekdy baterky dobijim v nabijecce protoze je to rychlejsi, ten kit neni spatny ale neni to zadna nutnost.

doporucuji enelopy

http://www.alza.cz/sanyo-eneloop-aa-tuzkove-nimh-1900mah-8-ks-d468873.htm

k Forze, v podstate nehaji nic jineho nez Forzu5, hral jsem vsechny dily a 5 je proste nejlepsi, genialni fyzika a ted next gen grafika proste must have.

Na Horizon 2 jsem zvedavy, hral jsem 1 a je to proste arkadovejsi verze Forzy, prirovnal bych to k Test Drive napr. kazdopadne Forza 5 a Horizon 2 jsou uplne jine hry a obe maji sve misto na X1.

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FM 5 O VIKENDU ZDARMA PRO GOLD : www.eurogamer.cz/articles/2014-09-04-forza-motorsport-5-je-pro-gold-uty-po-tento-vikend-zdarma

S klubama : V FM 4 slo vytvorit klub -zalozit,pojmenovat,prijmout cleny,dat barvy - pak jsi souperil s jinejma klubama a lidma...

To bylo prave hrozne fajn a hodne to ozivilo celou hru si myslim...

Vice info : www.m.zing.cz/novinky/23684/vikendove-pareni-forza-5-pro-xbox-live-gold

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne mam v ovladaci dobijeci baterky, ovladac ma micro usb konetkro takze se da dobijet primo v gamepadu, napr behem hrani se automaticky dobiji, a nekdy baterky dobijim v nabijecce protoze je to rychlejsi, ten kit neni spatny ale neni to zadna nutnost.

doporucuji enelopy

http://www.alza.cz/sanyo-eneloop-aa-tuzkove-nimh-1900mah-8-ks-d468873.htm

k Forze, v podstate nehaji nic jineho nez Forzu5, hral jsem vsechny dily a 5 je proste nejlepsi, genialni fyzika a ted next gen grafika proste must have.

Na Horizon 2 jsem zvedavy, hral jsem 1 a je to proste arkadovejsi verze Forzy, prirovnal bych to k Test Drive napr. kazdopadne Forza 5 a Horizon 2 jsou uplne jine hry a obe maji sve misto na X1.

enelop baterky sou fakt dobrý, měl sem v starém fotáku co byl na baterie... tak že koupáím druhej kit, já jsem zvyklej na ovladače s kabelem (nestarám se o baterky, odezva po kabelu je o něco lepší (prej), sice překáží kabel, ale to je podá :D )

a auta sou stejná pro oba díly, nebo nějaké rozdíly...co čtu, tak asi pujdu do Forza 5 ... co ten článek že bude o vejku zadara? :D bych si stáhl rovnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do F5 urcite bez je to nejlepsi hra na X1 na dlouhou dobu

Auta jsou rozdilna, ve F5 jich je vic a hlavne vsechna maji ten virtualni mod kde je muzes prozkoumat ze vsech stran, dale rivals mode a kazdy mesic nove vyzvy, obchod s tuningy a designy, a sdileni tvych vytvoru, proste jako vylepsena FM4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, fakt mě baví číst tady Vaše články a jak to nemůžete vydržet. Stejnej "blázen" jsem byl v Prosinci, když jsem letěl z Prahy do Německa :-) Co se týká baterek taky doporučuji mít nabíjecí a hotovo. Vždy mi vydržej do večera a přes noc je nabiju a po práci mám na několik dnů zase vystaráno. Mám 2, takže to není vůbec problém. Myslí, že každý najde doma nabíječku z dob nabíjení baterek do foťků a nemusí utrácet za další věci. Co se týká her, tak určitě doporučuji RYSE - grafická pecka, Forza mě moc nebere, ale grafika je taky supr, Watch Dogs - klobouk dolu. Hodně povedená hra! I když jí člověk dohraje, může dělat plno blbostí dál. Taky jsem hodně nadšenej ze služby EA kdy díky poplatku cca 120,- měsíčně můžete hrát hry aniž by si jí kupoval, alspoň vím, že za to neutratím peníze protože si jí nekoupím (např. Batelfield) No a samozřejmě srdcovka NHL 15 dle dema to je supr a samozřejmě je předobjednáno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda osobně používám toto

http://www.ebay.com/itm/New-Dual-Charging-Dock-Charger-Station-2-x-rechargeable-Battery-for-XBOX-ONE-/171251443347?pt=US_Video_Game_Chargers&hash=item27df61a693

výdrž cca 14 a více dní, při intenzivním každoddenním hraní cca týden...

Dock + 2 baterie, celkem v klidě a usb kabel se dá použít s 5V trafem pro chytré telefony....

EDIT: jo a dělal dneska někdo dnešní update? Nepřišel jsem na nic zásadního, cz dashboard se samozřejmě nekoná....

Upraveno uživatelem kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám obyčejný baterky a jedu na nich zhruba týden. Ale jinej dotaz. Když prehodim lokaci na cz jak to je s kreditkou? Zadavam znovu? Po včerejším shlédnutí cz store mě spadla brada. Ty ceny některých her v poho. To jsem nečekal. Nhl za 1200 Metro Redux 800 atd. To je v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda osobně používám toto

http://www.ebay.com/itm/For-XBOX-ONE-New-Dual-Charging-Dock-Charger-Station-2-x-rechargeable-Battery-/321498121338?pt=US_Video_Game_Chargers&hash=item4adac8047a

výdrž cca 14 a více dní, při intenzivním každoddenním hraní cca týden...

Dock + 2 baterie, celkem v klidě a usb kabel se dá použít s 5V trafem pro chytré telefony....

EDIT: jo a dělal dneska někdo dnešní update? Nepřišel jsem na nic zásadního, cz dashboard se samozřejmě nekoná....

Me se ten odkaz nechce otevrit..musis mit ucet na ebay...muzes sem hodit obr.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu