Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Tak už ho mám doma a stahuju forzu. 40GB? no budu rád, když to budu mít v pondělí.

Taky vám tak "škvrčí" v konzoli? Připadá mi to jako HDD. Trochu jsem to u nové konzole nečekal.

Dá se stáhnout i nějaká jiná hra než placená, pokud mám nahozenou 14 denní verzi Live?

Pokud by jste si mě do budoucna chtěl někdo přidat, tak nick "RoooSooL" zatím forza 5 a do budoucna Fifa 15

U mě jde občas slyšet zahrabání pevného disku, ale to jen při instalaci hry, ale to se dalo čekat, nejsou v tom bůhvíjak pergektní disky, časem stejně uvažuju o výměně za 2TB... Jinak s Goldem tam máš "Crimson Dragon" a "Super Time Force" a noprmálně free je tam "Pinball FX2", "Warframe" a "Guatemelee" tuším

To Hráč123: Je to fakt děs, hrál jsem to u kámoše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to mas smolika , v Xboxu one je HDD napevno a nevyndas ho , jedine rozebrat konzoli . Ale rozsirit muzes externim diskem takze pohoda , navic ma Xbox one usb 3.0 :-)

Já s rozebráním počítám... do USB 3.0 by se oplatilo SSD v rámečku, ale to spíš časem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.facebook.com/jirka.pluhar když se tady podíváte na poslední video, tak by tam mělo být slyšet, jak konzole vrčí. Je to na reklamaci? A to jenom stahuju hru.

Ty jo...ten zvuk je fakt krutej,ja zatim xko nemam ale tohle normalni nebude...[emoji22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem vybalil Xbox a chci se zeptat, to tam opravdu není čeština?

neni, je tam jen cesky region, ktery tam ani nebyl jeste pred poslednim updatem pred tydnem

jinak jeste k Forze 5, pokud chce kredity do hry tak bezte sem kde kazdy mesic dostanete 1,5M kreditu coz se vam bude hodit

https://rewards.forzamotorsport.net/en-us/

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.facebook.com/jirka.pluhar když se tady podíváte na poslední video, tak by tam mělo být slyšet, jak konzole vrčí. Je to na reklamaci? A to jenom stahuju hru.

Xbox by měl být hodně tichý, takže doporučuji reklamaci, na xbox fórech se to dost řešilo a normálně je měnili, takže by neměl být problém, jen to určitě není příjemné takhle ze startu :cry: Dělá mi to taky různé zvuky, ale zatím to neřeším, hodím to tam až později a nebo když se to zhorší. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dotelefonoval s podporou MS. Vypadá to, že várka konzolí pro ČR obsahovala velké množství "vadných." Problém je přesně v tom, že konzole vydává škrábavý zvuk z prostoru pod mřížkou. Je to až tak, že jsem byl konzoli měnit přímo u prodejce a druhá konzole vyndaná z krabice, to dělal také. Na podpoře doporučují okamžitou výměnu konzole kus za kus. Borec mi řek, že dneska volalo s tímto problémem opravdu velké množství lidí. Takže pokud by se někdo s tím také setkal, rovnou výměna.

Je to pro mě smutné, ale na nic čekat nebudu. MS si pro konzoli sám přijede, odveze a prý do 5 až 14 dnů, dovalí novou. Tak jsem zvědavý.

Záznam onoho zvuku. https://www.facebook.com/video.php?v=10202668487777267

Pokud budete konzoli měnit rovnou na prodejně, rozhodně si jí nechte otestovat. U mě byl problém u dvou ze dvou kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dotelefonoval s podporou MS. Vypadá to, že várka konzolí pro ČR obsahovala velké množství "vadných." Problém je přesně v tom, že konzole vydává škrábavý zvuk z prostoru pod mřížkou. Je to až tak, že jsem byl konzoli měnit přímo u prodejce a druhá konzole vyndaná z krabice, to dělal také. Na podpoře doporučují okamžitou výměnu konzole kus za kus. Borec mi řek, že dneska volalo s tímto problémem opravdu velké množství lidí. Takže pokud by se někdo s tím také setkal, rovnou výměna.

Je to pro mě smutné, ale na nic čekat nebudu. MS si pro konzoli sám přijede, odveze a prý do 5 až 14 dnů, dovalí novou. Tak jsem zvědavý.

Záznam onoho zvuku. https://www.facebook.com/video.php?v=10202668487777267

Pokud budete konzoli měnit rovnou na prodejně, rozhodně si jí nechte otestovat. U mě byl problém u dvou ze dvou kusů.

Tak to je MAXI FAIL !!.

Upraveno uživatelem AnubisIII
nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a když jsme teda u toho, že forza má 40 GB a já jí budu stahovat tak dva dny, dá se někde stáhnout třeba do PC a potom jí jen nakopírovat do konzole? jakože třeba tady zatím než vyreklamuju, tak to aspoň stáhnu.

Máte s tím někdo zkušenosti?

Upraveno uživatelem skolni.flakac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dotelefonoval s podporou MS. Vypadá to, že várka konzolí pro ČR obsahovala velké množství "vadných." Problém je přesně v tom, že konzole vydává škrábavý zvuk z prostoru pod mřížkou. Je to až tak, že jsem byl konzoli měnit přímo u prodejce a druhá konzole vyndaná z krabice, to dělal také. Na podpoře doporučují okamžitou výměnu konzole kus za kus. Borec mi řek, že dneska volalo s tímto problémem opravdu velké množství lidí. Takže pokud by se někdo s tím také setkal, rovnou výměna.

Je to pro mě smutné, ale na nic čekat nebudu. MS si pro konzoli sám přijede, odveze a prý do 5 až 14 dnů, dovalí novou. Tak jsem zvědavý.

Záznam onoho zvuku. https://www.facebook.com/video.php?v=10202668487777267

Pokud budete konzoli měnit rovnou na prodejně, rozhodně si jí nechte otestovat. U mě byl problém u dvou ze dvou kusů.

Tak to je super no, právě mi přišel mail, že si pro XOne můžu přijít, teď už se mi zas tak nechce :-D Když jsem měl nový X360, tak se přehříval a musel jsem ho reklamovat. Teď jsem si říkal, že už žádné podobné problémy být snad nemůžou. No... :-D V jaké fázi by se ten divný zvuk měl objevit? Hned při startu, nebo až při hraní? Nechám ho na prodejně vyzkoušet, pokud to bude možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu