Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja som prave zabalil xbox a zajtra frči do Nemecka do servisu

Do Německa? Já jsem myslel, že se to posílá do Prahy... Já jsem byl dneska Xbox vyměnit za jiný kus v prodejně a stejně tam jde slyšet jak pracuje hdd, když je v pokoji úplné ticho a když jsem v dashboardu. Možná jen o trochu míň než u toho předchozího. Prodavač říkal, že se mu to zdá normální, tak já už fakt nevím co si o tom myslet. Buď jsem paranoidní, nebo je Microsoft tak neschopná firma, že skoro celá várka pro ČR je vadná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Německa? Já jsem myslel, že se to posílá do Prahy... Já jsem byl dneska Xbox vyměnit za jiný kus v prodejně a stejně tam jde slyšet jak pracuje hdd, když je v pokoji úplné ticho a když jsem v dashboardu. Možná jen o trochu míň než u toho předchozího. Prodavač říkal, že se mu to zdá normální, tak já už fakt nevím co si o tom myslet. Buď jsem paranoidní, nebo je Microsoft tak neschopná firma, že skoro celá várka pro ČR je vadná.

Cela ne,ja ho mam v poradku a je uplne tichounkej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahraj ten zvuk nicméně, je to konzole a stejně jako pc jde slyšet nejvíc vždy mechanika....spíš si někdo z čr chtěl nahrabat kapsu :D :D :D

Nahrál jsem to na mobil a on ten zvuk na videu nejde ani slyšet :-D Je to fakt tiché a jde to víceméně slyšet jen v úplně tiché místnosti, nebo když k tomu dá člověk ucho. Navíc jakmile se spustí hra, tak to ztichne úplně. Nevím k čemu bych ten zvuk přirovnal, napadá mě asi jenom praskání statické elektřiny, ale to asi není zrovna vhodné přirovnání :-D A určitě to není mechanika, protože všechny hry mám digitální a není to ani větrák, protože ten zvuk to dělá i když větrák neběží. Takže jsem si docela jistý, že je to harddisk. Jako kdybych si o tom problému nepřečetl tady na fóru, tak bych se nad tím vůbec nepozastavil a považoval to za normální. I prodavač v obchodě říkal, že to je normální. Tak uvidím, záruka je 2 roky, takže poslat Microsoftu to můžu vždycky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já musím zaklepat, ale co jsem si koupil před 3/4 rokem, tak ta je uplně tichoučká. Občas si hrábne, ale tak to je normálka. Takže asi bych měnil dokud to jde

Já taky musím zaklepat, ještě když jsem nedávno zjistil, že jsem někde za*ebal fakturu z toho něměckého obchodu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chci se zeptat,neexistuje nejaka apka ktera by slouzila pro komunikaci v intermetovych forech? Jako treba tapatalk,a pak da se nekde nastavit ,kdyz se nekdo prihlasi a zacne hrat hru aby to ta konzole napsala jako upozorneni ze ten dotycnej hraje tohle? Bejvalo to na stary 360 ale tady mi to neukazuje...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Dnes jsem si byl vyzvednout X1 edici s Fifa 15 a Forza 5 v datartu a modlil se, ať nechrčí. Bohužel to nestačilo a hned od prvního zapnutí hlasitý a hnusný chrčení (jako kdyby byl špatný HDD) :cry:

Takže mě nečeká nic jinýho než reklamace (jen rozbaleno, zapojeno, ozkoušeno a zase dáno do krabice).

Chci se jen zeptat, je rychlejší a lepší zavolat na podporu (od 10h) a domluvit si aby si pro konzoli přijeli (nikde na netu tato možnost není, jen vytisknout štítek a odeslání)?

A stačí, když dám do stejné krabice co jsem to v ní koupil samostatnou konzoli (bez adapteru a veškerýho příslušenství)? Vycpu to nějakýma igelitkama bo papírem.

Prosím o pochopení, přešel jsem z PSka, tak jsem hodně zklamaný, ale slyšel jsem, že Microsoft je ve vyřizování a servise skvělý tak budu doufat, že mi dojde nový kus co bude fungovat jak má :)

Díky moc, kdyby mi to někdo stručně, ale jasně vysvětlil, budu fakt vděčný.

P.S. Konzoli už mám reglou na xbox.com. Co když mi dají novou, to opět registruji tu co mi dojde? EDIT: Vytvoril jsem i servisni protokol (objednavku k odeslani na servis). Je to nejak podstatne, i kdyz chci volat, aby si pro konzoli dojel kuryr a ne ja to posilal k nim? :-)

Upraveno uživatelem Zaky
doplneni informace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pres podporu jsem nachystal Xko a dnes si maji pro nej prijet. Ja jen prave doufam, ze kdyz mi ho vymeni, ze nebudu mit stejne spatny kousek. V obchodech ho jen tak nevymeni, kdyz je uzrozbaleny a jako tedy pouzity, ne? ceka se opravdu tech 10dnu? To je hruza, to nevydrzim :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pres podporu jsem nachystal Xko a dnes si maji pro nej prijet. Ja jen prave doufam, ze kdyz mi ho vymeni, ze nebudu mit stejne spatny kousek. V obchodech ho jen tak nevymeni, kdyz je uzrozbaleny a jako tedy pouzity, ne? ceka se opravdu tech 10dnu? To je hruza, to nevydrzim :roll:

Já jsem byl Xbox One vyměnit u Xzone a normálně mi ho vyměnili, rozbalili nový kus, vyzkoušeli a dali mi ho za ten můj, žádný problém s tím nebyl. Asi záleží na ochotě prodejce. Proto taky nakupuju právě u Xzone, kde jsou velmi ochotní a znají to co prodavají. A jak jsem já reklamoval před pár lety svůj Xbox 360, poslal jsem ho Microsoftu a nový přišel snad už za tři dny, nebo tak nějak, prostě strašně rychle. Nebo mají ještě tuším nějakou službu že ti nejprve pošlou nový a až potom si vyzvednou ten poškozený. Nebo tato služba v ČR neplatí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli je v pohodě, o tom by se dalo polemizovat :cheesygrin: Kdybych to měl brát podle toho, jak většina říká, že má být absolutně nehlučný, tak v pohodě není. Nějaké zvuky vydává když zrovna není zapnutá hra, ale jsou podstatně tišší a ne tak škrábavé, jak u toho předchozího. Prodejce mi řekl, že mu to připadá normální. Takže to neřeším, protože když se na to fakt nesoustředím, tak to neslyším. Kdybych mi to začalo vadit, nebo se to zhoršilo, tak to už pošlu přímo Microsoftu. Taky mám obavu, že kdybych jim to tam poslal teď, tak mi příjde zase nějaký vadný. Takže i tak bych asi chvíli počkal, až bude nějaká pozdější várka. Záruku mi to píše až do listopadu 2016, takže se nebojím, že by se to nevyřešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu