Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tommy33- ten tvuj seznam majitelu xbox je tady na foru uz delsi dobu, a u kazdeho GamerTagu je i vypis jeho her, viz. zde -> http://console-forum.net/tema/162777-seznam-hracu-xbox-one

Taky je tenhle seznam GT + her na FB strance Xbox ONE CZ/SK ;)

a nebo zde: http://xboxone.php5.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi přišel mail, že mi Xbox One posílají zpátky UPSkou ze servisního centra ve Frankfurtu, sériové číslo zůstalo stejné, tak předpokládám, že proběhla jen oprava. Uvidím kdy dorazí, ale nejspíš pondělí nebo úterý.

Ale zajímavé je, že mi chodí maily nazvané "Stav konzole Xbox 360" tak snad je to jen překlep :-D

Upraveno uživatelem warsmash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi přišel mail, že mi Xbox One posílají zpátky UPSkou ze servisního centra ve Frankfurtu, sériové číslo zůstalo stejné, tak předpokládám, že proběhla jen oprava. Uvidím kdy dorazí, ale nejspíš pondělí nebo úterý.

Ale zajímavé je, že mi chodí maily nazvané "Stav konzole Xbox 360" tak snad je to jen překlep :-D

jo jo, tak mi tam svítí xbox 360, tak jsem taky zvedavej, co dneska vybalím z balíku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muzu zvolat huraaa!! Dnes mi dosla, pustim a slysim jen krasne ticho (krom mirneho veteacku) :-) Tak novy kus a 1mesic zdarma gold! Takze fajn. Ted spis jen prolezu nastaveni a az bude vic casu, postahuju hry a poradne se s ni seznamim. Jibak si me pridejte, gamertag je "Zakoush" (bez uvozovek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho vam trvala ta reklamace konzole? ja to odesilal ve minulou stredu a jeste ted mi sviti ve stavu reklamace - prijato v servisnim stredisku ( nebo neco takoveho :D ). Jinak dnes mi dorazil Venox X controller od vyrobce Tuact, tak si konecne muzu poradne zahrat online FPS, akorat mi chybi jeste ta konzole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho vam trvala ta reklamace konzole? ja to odesilal ve minulou stredu a jeste ted mi sviti ve stavu reklamace - prijato v servisnim stredisku ( nebo neco takoveho :D ). Jinak dnes mi dorazil Venox X controller od vyrobce Tuact, tak si konecne muzu poradne zahrat online FPS, akorat mi chybi jeste ta konzole :D

Mně to přišlo za 11 kalendářních dnů od odeslání. Možná, že když jsi z Prahy, tak to bude ještě rychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo a není lepší klávesnice a myš. tohle si tak nějak nedokážu představit.

PS: Chlapi co je s váma. já tu 2 dny pařím forzu jak divej a vy nikde. mákněte :D ve čtvrtek bude fifa, tak at mam s kým pařit.

PS: doufám, že má někdo z vás dvou DESTINY. bud ho mít taky totiž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby xbox podporoval mys a klavesnici bez nejakych specialnich pripojeni usbecek atd., tak bych to tak poridil. Tohle je vlastne kvalitni herni mys a k tomu pohybovy gamepad, ktery muzes bez problemu nahradit jakoukoliv klavesnici. Takze je to v podstate predrazena mys a klavesnice :D

Destiny mam v planu kupovat, jen je pro me prednejsi Forza Horizon 2, tak podle toho kdy dorazi konzole ze servisu, tak se uvidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke klavesnici : To se mi nejvice libi na konzili je že kazdy ma stejne podminky jako ostatní hráči a není tan jako na pc HWSKILL.. Proto hraji FPSka jen na konzoli vsichni stejné podminky a pak se teprve pozná kdo je jak dobrý :)

Jinak příšti tyden chci pořídit XO doporučíte nějaky obchod ?? Chci s FiFou a Forzou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a právě tady myslím, že bude člověk s myší mnohem lepší. no uvidíte

Ke klavesnici : To se mi nejvice libi na konzili je že kazdy ma stejne podminky jako ostatní hráči a není tan jako na pc HWSKILL.. Proto hraji FPSka jen na konzoli vsichni stejné podminky a pak se teprve pozná kdo je jak dobrý :)

Jinak příšti tyden chci pořídit XO doporučíte nějaky obchod ?? Chci s FiFou a Forzou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC je to snad stejny ne? kazdy ma mys a klavesnici. Jak ma kdo dobrou mys a klavesnici uz zalezi na kazdem zvlast. Mimochodem na konzolich je to uplne stejne, dnes si muze kazdy koupit jiny ovladac, kde jdou nadtavit ruzne funkce, klavesu a mys, usb do ktereho pote muzes zapojit mys a klavesu a programovat ruzne tlacitka a comba. Uz davno to neni takove, jak pises ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu