Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ke klavesnici : To se mi nejvice libi na konzili je že kazdy ma stejne podminky jako ostatní hráči a není tan jako na pc HWSKILL.. Proto hraji FPSka jen na konzoli vsichni stejné podminky a pak se teprve pozná kdo je jak dobrý :)

Jinak příšti tyden chci pořídit XO doporučíte nějaky obchod ?? Chci s FiFou a Forzou :)

já jsem v pátek koupil Kinect Bundle na ORIGINALKY.CZ a naprosto bez problému, tak že bych doporučil tam :-)

----------------

jinak FUCKING klávesnice a myš na Xboxu??? to moheš rovnou hrát na PCčku :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ukaz, jak hrajes na pc Destiny :)

BTW ja hraval vzdy online jen na pc a to hlavne FPS, ted jsem koupil xbox hlavne kvuli Forze. Nicmene si chci zahrat FPS i na xboxu a jakozto clovek, ktery se nikdy nenauci ovladat analog na Aim atd., tak je pro me tato moznost perfektni vysvobozeni a muzu si uzivat i ostatni hry na plno :)

Upraveno uživatelem setik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke klavesnici : To se mi nejvice libi na konzili je že kazdy ma stejne podminky jako ostatní hráči a není tan jako na pc HWSKILL.. Proto hraji FPSka jen na konzoli vsichni stejné podminky a pak se teprve pozná kdo je jak dobrý :)

Jinak příšti tyden chci pořídit XO doporučíte nějaky obchod ?? Chci s FiFou a Forzou :)

Já nakupuju u Xzone, takže bych doporučil tam. Možná to není úplně to nejlevnější, ale když byl nějaký problém, vždycky mi vyšli vstříc a byli velmi ochotní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na gauči položenej ho asi nemáš ne?? ... já osobně hraju v takovém tom obrovském sedacím pytli ..kde vlastně ležím :D :D tak že toto bych nemohl mít... ale vypadá to zaujímavě ...nicméně jak píše jednonožka, trochu podvádění :D ..ale aj tak to je o skillu, kterej s tím máš :D sou pro-gameři co hrajou tyhle FPS střílečky a rozsekali by skoro kohokoli aj kdyby hrál s myší a kláfkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy33 ja hraju na sedacce nebo v loznici na letisti, takze to mam vzdy kde polozit.

Tak ono jak si to napsal ty, tak to vypada, ze to za tebe i pomalu miri, ale ono by to melo melo fungovat tak, ze kdyz strilis full auto, tak ti mys automaticky jede sama jemne dolu a tim eliminuje kopani zbrane a to je ta zazracna stabilizace. Tak aspon fungovala tahle funkce na moji byvale Roccat Kone +, jenze u tehle mysi to bylo slozitejsi nastavit a ve finale to bylo k hovnu, protoze to nebylo nijak znatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se treba na ovladaci naucil hrat vic takticky...Na gamepadu proste tolik nejde nekam vbehnout za roh a jen spolehat ze kdyz tam bude nejakej typek tak rychle zamirim a mam ho...Kdyz jsem se tohle naucil a pochopil tak jsem i v online v bf bejval max do 4tyho mista...

Edit: ale na velky vzdalenosti mam problem porad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu