Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[ATTACH]26124[/ATTACH]

Tahle hlaska na me vyskocila pri zapnuti xka bez netu,je to normal? Snad se to spravne zobrazi,posilam z tapatalku.

našel jsem toto: http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_one_support/f/4269/t/1793081.aspx

EDIT: jj taky jsem na to koukal, i na jiné weby, nikde nění žádná konkrétní odpověď ... tak já bych to neřešil, pokud to funguje :-)

Upraveno uživatelem Tommy33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se tak zeptám než se konzoli přivezu domů jo. Trhá se nějak konzole ať už v menu nebo v nějaké hře ?? A je poznat rozlišení které je menší než 1080p ?? Děkuji za odpověd..

u mě všechno naprosto plynulé, defaultně mám nastaveno 1080p a vše vypadá fakt parádně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas doma vedle sebe 2 tv a ps4 (tusim ze to bylo mysleno vuci psku) aby jsi mohl porovnavat? Stejne to nebudes resit si myslim...ja to taky neresim a mam konzole obe...V menu mi pripada ze.reakce jsou pomalejsi to ano,ale nic zasadniho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chci se zeptat jak se da vlastne dat video treba na muj fb? Priklad: gol ve fife - xko mi ho nahraje automaticky do upload studia,ale kdyz tam pak vlezu tak nikde moznost share nevidim...

To by mě také zajímalo... dokážeš si je přehrát na profili Xbox.com v poho, ale není tam taky nic jako share, copy link atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem na to prisel...Gamedvr slouzi pro prime nahravani,upload studio pru upravu,strih atd...nahrat video je mozne pouze na svuj YT kanal JENZE!!! Aby jsi to nahral,musis otevrit youtube a v yt dat uploads a nahrat nove video...mensi zadrhel ale je ze kdyz otevres yt tak se ti ukonci hra....kdo tuhle hovadinu vymyslel by potreboval proplesknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem na to prisel...Gamedvr slouzi pro prime nahravani,upload studio pru upravu,strih atd...nahrat video je mozne pouze na svuj YT kanal JENZE!!! Aby jsi to nahral,musis otevrit youtube a v yt dat uploads a nahrat nove video...mensi zadrhel ale je ze kdyz otevres yt tak se ti ukonci hra....kdo tuhle hovadinu vymyslel by potreboval proplesknout...

no omfg... to jsem myslel že bude více nějako provázané ... a hlavně jednodušší ... a zkoušel si to dáš na split? levá strana hra, pravá strana YT ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu