Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak zítra jedu kupovat XO forza+fifa.. Kupoval někdo v JRC jestli už tam nebudou ty bzučivé kousky ?? Nebo hoďte tip kde v Praze abych už zítra hrál :D

Čau, kámoš kupoval verzi fifa + forza a nuveříš po týdnu začal sice bzučet, ale bzučel jen pár dní a už nebzučí, nechápu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo :( ja poslal konzoli na reklamaci 16.9 a od 18.9 mam stav v myservice.xbox.com - Produkt prijat v servisnim stredisku. Od te doby zadna zmena, by me zajimalo, kde se to zaseklo a uz ted vim, ze mi tento tyden take nedorazi :( servis MS stoji za ho.no :X psali, ze to bude vyrizene obratem a uz budu tri vikendy bez konzole, kvuli banalni zavade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče nahrávání, tak upload studio automaticky nahrává videa do onedrive, kdo chce může si ty videa z onedrive přes pc stáhnout.

Jinak v pátek beru dovču a jdu si pro Horizon 2 :)

jako že , když např v FIFA dám gol... pak se napíše že záznam byl uložen, na svém profilu na xbox.com jej vidím ... ale ked se přihlásím pod stejným učtem na OneDrive, je tam prázdno ... jak to ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo :( ja poslal konzoli na reklamaci 16.9 a od 18.9 mam stav v myservice.xbox.com - Produkt prijat v servisnim stredisku. Od te doby zadna zmena, by me zajimalo, kde se to zaseklo a uz ted vim, ze mi tento tyden take nedorazi :( servis MS stoji za ho.no :X psali, ze to bude vyrizene obratem a uz budu tri vikendy bez konzole, kvuli banalni zavade.

Tak to máš teda Pech Já ji tam poslal ve středu minuly týden a dneska už ji převzala UPS takže počítám v patek je doma. A mám novou konzoli tak snad bude vse OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po dnešním hledání na internetu jsem konečně objednal u xzone a zítra si pro to jedu mají tam 2ks.. Zeptám se kupoval někdo tam? Mám si radši konzoli nechat vybalit a poslechnout si jí ??

Já jsem zvyklý si přijít pěkně do teplíčka a rozbalit si to pěkně doma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu