Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak konzole je doma, ale i přes to že jsem si nechal konzoli vybalit a spustit tak to bylo v takové hale kde jsem nic neslyšel a konzole byla ultra tichonká.. Přijedu domů do klidu a co se nestane zapnu do zásuvky a slyším ten otřesný zvuk a už jsem věděl že je to v háji.. Ted si stahoval update a celou dobu to tu vedle mě píska.. Jsem doslova nesranej i když jsem věděl že to xbox dělá a nechal jsem si ho jak ♥♥♥♥♥ vybalit.. No jaké doporučujete řešení?? Reklamace u MS.. A to jsem si chtěl zahrát a užít si to mýsto toho jsem jen nasranej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě když přišel z reklamace, tak jsem ho zapojil do zásuvky a taky vydával zvuk docela podobný tomu, kvůli čemu jsem to poslal na reklamačku, ale mnohem slabší a po cca 10s to přestalo, asi se nabíjel nějaký kondenzátor a od té doby naprosto tiché.

Jinak jsem četl na ofiko fórech, že prý beta updatu dashboardu teď na říjen ten zvuk eliminovala. Ti co jsou přihlášení to betaverzí dashboardu a měli ten problém s hlukem, tak jim přestal po aktualizaci někdy před 3 dny. Tak zkus počkat až vyjde nová kompletní verze dashboardu, což snad už bude brzo a pak uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak s tím updatem by to bylo super.. Takže ještě nějaký ten čas počkám a jestli to nepřestane tak padí do servisu.. Ale mám to tu vedle sebe a i když je konzole vypnutá v tom spešl stavu tak ten zvuk je slyšet. Myslím si že bez reklamace se to neobejde :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi poradte kde koupit levne akumulator s kabelem na dobijeni ovladace...uz me nebavi porad kupovat baterky....Pripadne kdybych koupil jen nabijeci baterie budou se mi nabijet kdyz budou uvnitr a kabelem propojenej ovladac s konzoli?

Ja si koupil tohle, za tu cenu dve batarie a dva kabliky :) http://www.herni-svet.cz/dual-controller-charge-play-battery-pack-x1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu