Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH - obaly k hrám OPĚT


Recommended Posts

Ahoj všem. Opět se vracím k danému tématu. Mám RGH a spoustu her. Chtěl bych k nim stáhnout i obrázky. Přihlásil jsem se na JQE360.com a zaregistroval jsem se. Vzal jsem modem a router k XBOXu a propojil (nastavuje se tam něco ?, já jsem nic nenastavoval) a ve FSD General Settings/JQE360.com nastavil svoje přihlašovací údaje z JQE360.com. V SETUP/ Cover Downloading jsem zapnul Enable. V FSD u detailu hry jsem zvolil Refresh Cover a ono nic ! V pravém dolním rohu se (asi) ukazuje rychlost připojení a tam mám nulu, takže si nejsem jistý, že jsem byl vůbec připojený. Prošel celé tohle fórum, ale nikde jsem nenašel odpověď. Mohl by mi někdo pomoct ? Nějak blbuvzdorně to popsat. Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně v levém dolním rohu musíš mít IP adresu třeba 192.168.0.10 pokud máš tak v FSD najdi v menu clear data

a zmačkni všechny tři záložky co tam jsou.Pak znova nastav cestu atd. a najdi si v menu někde automatická aktualizace po startu (teď přesně nevím jak se to jmenuje jsem v práci ) a dej aktualizovat ( snad to pochopíš nebo někdo napište jak jste to přesně jmenuje ) a hotovo.

Jinak pokud nemáš IP pak to bude trochu složitější ,zkus najet do nastavení ale originál a najdi si tam připojení.

Je tam buď wifi nebo kabel,vybereš podle toho co používáš a zkus připojení.

Pokud nefunguje potom budeš muset nastavit router,ale to musíš potom napsat:

1.Co používáš za připojení -- to jest rovnou internet -- router -- xbox nebo internet -- router -- router --xbox atd.

2.Jaký router máš

3.a asi poskytovatele

uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu