Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kodeky a titulky


Recommended Posts

Ahoj,

Potřeboval bych radu. Dříve jsem měl starý Xbox a aby mi fungovalo video i s titulky, tak stačilo stáhnout kodeky. Mám momentálně nový Slim Xbox s RGH..Chci se proto zeptat jak znovu docílím situace, že mi půjdou videa i s titulky? Jestli se někde třeba dá stáhnout ten kodek?!

Vím,že je to tady hodněkrát diskutovaný,ale pro RGH sem nic nenašel. A rád bych se vyhnul nutnosti spojovat titulky do filmu přes program v pc.

Děkuju moc

Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš starý xbox 1 (ne nový Xbox One), tak tam dodnes funguje XBMC => perfektní multimediální centrum.

X360 bohužel neumí z multimedií ani co by se za nehet vešlo, zkoušel jsem XBMC pod emulátorem XK1, taky nejde.

Taky to nechápu, dokonce jsem kvůli tomu tady dostal i negativní hodnocení, ALE PROSTĚ JE TO TAK :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj myslel sem tím starý Xbox Phat. Tam sem právě dostal kodeky, šli stáhnout normálně přes live ještě než sem si udělal flash. Teď mám na Slimku RGH a nevěděl sem jestli tam jdou taky nějak dostat. Tak koukám, že asi fakt ne. Každopádně moc děkuju za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu