Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém po aktualizaci na DB 16203 - Xbox se nespustí


Recommended Posts

Mám problém. Jakmile jsem dal aktualizovat nový NAND přes způsob "FLASH nové NAND přes XELL", tak mi pak začali vyskakovat chyby během aktualizace. Teď zapnu Xbox a větrák jede na maximum ani logo se nezobrazí a po chvíli se zobrazí na Xboxu červéné tlačítko. Možná jsem zapomněl odpojit napájení na minutu a více. Co mám teď dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaké chyby to hází, ale asi takhle:

Když dělám update no novou verzi Dash, prvně si stávající zazálohuju, tj. udělám Dump stávající Nand, pro případ, kdyby se update nějak potento - a můžu to pak vrátit zpět.

To jsem měl na mysli, abys najel do Xell a zkusil tam dát zpět původní updflash.bin

Že to teď háže chyby - mohl bych si myslet, že vytváříš updflash.bin pro jinou verzi XKA (RGH nebo RGH2, 512 Jasper nebo Slim, Glich nebo JTAG), ale to si fakt jen můžu myslet... Bohužel není nějaký univerzální FLASH, protože každý je generován pro danou konzolu - identický CPU key.

Takže asi ten flasher...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu