Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Ylod oprava v Troubě


Ratchet

Recommended Posts

Ahoj mam v plánu po roce opravit svou PS3 Fat 60GB, která mi leží rozebraná ve skříni. Dále se mi tu válí i stará PC bedna takže mam v plánu základovku PS3 umístit do PC bedny ( snad ) pro lepší chlazení. Proto se chci zeptat jak postupovat při opravě, mohu si půjčit horkovzdušnou pistoli, ale nejraději bych jí zapekl v troubě, má stím někdo zkušenost ? jak postupovat, případně nakolik stupnu a jak dlouho? moc díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

když už, tak je lepší horkovzdušná pistole, pokud nechceš investovat do reballu, ale nejlépe, když použiješ tekuté tavidlo flux a horkovzduškou ohříváš procík a tu grafiku, vyvarovat se ohřívání jiných součástek, ale já bych raději šel do toho reballu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procesor rozhodně neohřívat! To je totalní nesmysl, vada je vždy pouze v graf. čipu. A nejlépe neohřívat nic a svěřit to servisu, 99% lidí nadělá více škody než užitku a to 1% které konzoli oživí tak jim stejně vydrží pár týdnů a mohou ohřívat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procesor rozhodně neohřívat! To je totalní nesmysl, vada je vždy pouze v graf. čipu. A nejlépe neohřívat nic a svěřit to servisu, 99% lidí nadělá více škody než užitku a to 1% které konzoli oživí tak jim stejně vydrží pár týdnů a mohou ohřívat znovu.

Totálně se pleteš muže to byt studenej bga mezi Motherboard jak u GPU tak CPU.zapomínáš na fakt že přehřátím je nedává do pohybu jen cín ale kroutí se i deska v horším případě když se zkroutí tak že naruší ty spojnice flexi mezi CPU a GPU tak nic nepomuže.Když se podaří taková oprava je to dobrý tak max na rychlou zalohu dat,na plnohodnotný využívání taková konzole už nemá symsl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda slov, je vidět že o tom nevíš ani prd natož něco opravovat.. já dělám 3 konzole týdně

No mužeš jich dělat třeba 100 za den, a pořád bude to co říkaš totální blbost.

Nejsem zrovna ten tip člověka kterej by měl v oblibě "poměřování penisu" ale kdyby jsi alespon z části věděl..... jsis stema 200 celkově a 3 týdně ani ze studu neargumentoval.Každopádně frajeři jako ty s horkovzduškama , fénama a v lepším případě jen infra pájkama co se titulují jako opraváři jsou

na internetu mor.Snad jen rada pro lidi s YLOD,RROD pokud se rozhodnete pro reballing běžte do normální firmy kde mají profi vybavení včetně xray

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem reagovat ale musim. V první řadě nechápu moderátora že už nezasahnul a dále.....jediný kdo si tu honí perko jsi akorát tak ty, urazis někoho kdo se snaží dělat profi bussines a má x kladných hodnocení na svou práci a vychází maximálně vstříc, ty tu máš 15 příspěvků a jeden lepší nez druhý.

No a treba jakoupak profi firmu by jsi.doporučil? Něco.takového třeba?

http://www.ovnall.cz/

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem reagovat ale musim. V první řadě nechápu moderátora že už nezasahnul a dále.....jediný kdo si tu honí perko jsi akorát tak ty, urazis někoho kdo se snaží dělat profi bussines a má x kladných hodnocení na svou práci a vychází maximálně vstříc, ty tu máš 15 příspěvků a jeden lepší nez druhý.

No a treba jakoupak profi firmu by jsi.doporučil? Něco.takového třeba?

http://www.ovnall.cz/

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Asi máme hodne hodne rozdílnej názor na to, co je profi bussines. Jestli sis náhodou nevšiml tak tady neřeším vstřícnost, ani ochotu s tou nemám u tohoto člověka zkušenost takže soudit nemužu a ani to nedělám tak si laskavě sundej ten rudej hadr z hlavy, a nepodsouvej mě to .Co já vím třeba je to ten nejvstřícnější opravář v zemi,ale z toho co dosavadně říkal bude ta technická kvalita na nízké urovni, domácích kutilu.Jestli máš nějáké výhrady k mojím příspěvkum,názorum mimo tohle téma reaguj na ně laskavě v těch daných tématech a sem to laskavě netahej.Jestliže tvá logika spočívá v tom že kdo má 15 příspěvku je retardovaný, naopak ten kdo má 1000++ je génius tak to radši nebudu nák blíže komentovat to by pak ten administrátor asi vážně musel zasáhnout.

jinak co se týká doporučení tak se tady nebudu snižovat k tomu abych tady podsouval lidem reklamu..... na nákou firmu.

Známkou dobré firmy je když přistupuje ke každému problému individualně , a provede diagnostiku problému.

což je u menších firem, a domácích kutilu vcelku problém protože zařízení na odbornou diagnostiku to je po finanční stránce trochu jiná liga než náká pájka za pět klacku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsi vůbec nic z toho co jsem napsal, což reakce na odkaz jen potvrzuje.

I když se snazis psát všemožně "pěkně" tak pouze a jen urazis a nikde nedokazujes že něčemu vůbec rozumis. Což je reakce na tvůj počet příspěvků a špatnou logiku. Mám toho na srdci jeste.mnoho ale plýtvat časem kvůli tobě je naprosto zbytečné....

Btw ty jsi zdrejme právě ten kutil který dělá opravy pajkou a profi reball v troubě pochopitelně všechno se zárukou pro zákazníka.....konec

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsi vůbec nic z toho co jsem napsal, což reakce na odkaz jen potvrzuje.

I když se snazis psát všemožně "pěkně" tak pouze a jen urazis a nikde nedokazujes že něčemu vůbec rozumis. Což je reakce na tvůj počet příspěvků a špatnou logiku. Mám toho na srdci jeste.mnoho ale plýtvat časem kvůli tobě je naprosto zbytečné....

Btw ty jsi zdrejme právě ten kutil který dělá opravy pajkou a profi reball v troubě pochopitelně všechno se zárukou pro zákazníka.....konec

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Pokud považuješ rozdílný názor na věc za urážku, tak bych se ani nedivil kdyby jsi žil v domnění že je země placatá.

Jak jsem již psal nepatřím mezi tip lidi co si rádi poměřují penis a proto nemám potřebu nic dokazovat a tobě už vubec ne.Kde je pravda

Tu si budeš muset pokud tě tak strašně zajímá zjistit sám, ofénuj nějáký Ylod.RROD nebo udělej Reballing doma, a pak si zkus třeba později najít práci ve firmě kde to myslí vážně, a mají k dispozici víc hraček než fén, troubu, pájku.Pak zjistíš o čem je řeč.

Jak to jenom říct slušně :roll::)......Jsi člověk s vlastním velice specifickým pohledem na věc.Což se odráží v tom co tady po tobě čtu, a takové lidi já chápat nikdy nebudu, a popravdě jsem za to rád.

mimochodem :) "/reball v troubě se zárukou pro zákazníka/" pěkná ukázka z řady tvých blábolu,ale musím tě zklamat jasnovidče tím já se nežívím . KONEC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jsi vůbec nic nepochopil.....jsi trouba....jsi pravděpodobně rozmazlene prominentní děťátko které musí mít prostě poslední slovo i když ze sebe udělá akorát tak většího blba......

ano pravděpodobně toto vyhodnotis jako urážku, konečně něco správně a nechť tedy mod. zasahne.....

:confused::what::banghead:

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá to smysl, je to ♥♥♥♥♥ :) já aspoň ale díky Rowan za objektivní názor a dojem, už jsem si myslel že teda ukončím velice úspěšný business a půjdu prodávat rohlíky když tohle dělám tedy tak špatně a neprofesionálně s výbavou v řádu pouze několika set tisíc CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá to smysl, je to ♥♥♥♥♥ :) já aspoň ale díky Rowan za objektivní názor a dojem, už jsem si myslel že teda ukončím velice úspěšný business a půjdu prodávat rohlíky když tohle dělám tedy tak špatně a neprofesionálně s výbavou v řádu pouze několika set tisíc CZK

Tak mě to dokáže akorát tak na****, děláš práci a děláš ji zdrejme dobre jelikož si nikdo nestěžuje, nabídku máš o dost lepší než sousta firem na které narazis a o ceně se bavit ani nebudem. A pak přijde někdo takový..... Proč?.....no doufám že si aspoň vzpomenes na čem jsme domluveni :D pokud ne prolistuj pm jelikož se konečně urvu v práci a vyrazím na rodný sever :)

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jsi vůbec nic nepochopil.....jsi trouba....jsi pravděpodobně rozmazlene prominentní děťátko které musí mít prostě poslední slovo i když ze sebe udělá akorát tak většího blba......

ano pravděpodobně toto vyhodnotis jako urážku, konečně něco správně a nechť tedy mod. zasahne.....

:confused::what::banghead:

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Administrátora na tebe není potřeba.Já určitě nepatřím mezi ten tip lidi co pořád opakují že je někdo uráží :) mě muže urazit jen člověk kterého si vážím a respektuji.Navíc pokud se uchyluješ k nadávkám,tak je to tvuj osobní projev, a ta slova vypovídají spíše víc o tobě než o mě.

Jinak přispěl jsem s umyslem poradit , ne se tady přít, s někým kdo se bojí že mu moje slova vezmou rohlík od ust.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu