Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak změnit statickou IP


CondexoCZ

Recommended Posts

Zdravím vás.

Chci se zeptat,jak změním statickou IP. Vím,že,jsou dva způsoby,jak jí změnit. Přes anonymní webové proxy servery,které jsem slyšel,že se nedoporučují,jelikož mohou nadělat peklo. A druhý přes koncové zařízení.

Rád bych jsi změnil IP,ale nikdy jsem to ještě nedělal,tak prosím o radu,nebo jakýkoliv postup. Na webu je toho hodně. Otázka je jestli to funguje,tak jsem rači napsal tady na console forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš skutočne pevnú IP za ktorú ISP platíš (napr. môj prípad, kvôli bezpečnostnej kamere a vlastnému serveru/cloudu ) tak jedine VPN, alebo proxy. Spoľahlivá a zadarmo je napr. vpnhost (Google it). Ak však máš pevnú IP, iba tak, že aj napriek reštartu routra ti ostane rovnaká, zmeň si MAC adresu routra a IP sa ti musí zmeniť (no stále je tvoja a nie anonymna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu