Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Telefon do 7K s dph


Cachus

Otázka

Zdar, poprosim o radu...

Chci telefon do 7k (to je maximum co za to dam.. ale nemusim za to dat maximum)

--------------------------------------------------

- 4" displej je idealni (nejsem zastancem velkych padel, maximum je pro me 4,3" a vic se mi trpet nechce)

- Vykon nemusi byt nejak brutalni chci ale aby se ten system hejbal

- Slusnej fotak a vydrz na baterce..

--------------------------------------------------

Myslim ze nemam nejak prehnane pozadavky, ale nalezt telefon ktery by mi vyhovoval je tezsi nez jsem si myslel.. budu brat sedivku pravdepodobne :-))

Uz jsem byl temer rozhodnutej pro Xperii P, vsude super ohlasy, peknej displej, super fotak, vykon taky nebyl k zahozeni, super desing... ale brutalne me strasi ta baterka :bash: takze ted fakt nevim co bych chtel...

Dalsi kandidati jsou

Xperia L - Nelibi se mi displej, fotak.. ale ma dobrou baterku a cipset S4

One S - Nelibi se mi desing a to jako ze hodne.. htc taky v cesku prodava starsi variantu s S3.. Ma ale SA displej a hodne slusnou baterku, fotak mi taky neprisel spatnej

Xperia SL - zatim muj nejvaznejsi kandidat, sice ma starsi CPU.. ale vypada jako vetsi xperia P, ktera se mi fakt hodne libi, ma slusnou baterku a displej..

Xperia V a Ion.. na kazde se mi neco nelibi Ion ma velkej displej 4,55" a Vcko kritizujou za baterku podobne jako P :(

Jakykoliv navrhy nebo zkusenosti s temito telefony uvitam (osobne by mi fakt stacila xperia P, ale nehodlam se strachovat o tom jestli kdyz jdu rano do prace, mi to do vecera vydrzi nebo to v pulce dne zhasne :cry:)

Jinak S3 Mini vyrazuju.. nemam rad samsungy. :) Sloty na pametovku nepotrebuju, staci mi bohate 16GB interni pameti.

Na hry a podobny vykonny aplikace pouzivam ipada.. takze telefon opravdu jen na cteni netu v buse abych nemusel vytahovat ipada a poslouchani radia (+ aktivity spojene s telefonem... :P sms, hovory, sem tam nejaka ta fotka kdyz nemam po ruce fotak)

Jeste jednou diky za rady!

Upraveno uživatelem Cachus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu