Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nedaří se mi ...... Last of us


radiel

Recommended Posts

čau, stahl jsem last of us (33gb)

bohužel obsahuje 10gb soubor který mi nechce ps3 splitter rozdělit pouze se objeví initializing a nic

nekde jsem nasel dalsi prodgram psarc extractor a ten mi zase kvuli nejake chybe nejde nainstalovat v pc

zkusil jsem dalsi variantu a pres freezillu poslat hru do ps3 kdyz vyplnim veskere udaje objevi se mi hlaseni ze spojeni navazano ale ceka na odpoved ale proitom se mi nic neobjevi abych potvrdil.

posledni moznost nahral jsem hru na extreni ntfs hdd ale posledni verze multimana ho nenajde ikdyž tomá v nastaveni.

Já uz fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tato příručka vám ukáže, jak nastavit PS3 na FTP přímo s počítačem pomocí kabelu LAN bez routeru. Křížený kabel není nutný, stačí standardní Cat5 nebo Cat6 - Ethernet.

Co budeme potřebovat?

- PS3 s CFW

- FTP App [doporučuji BlackBox FTP 1.2 nebo mM)

- Počítač s Ethernet LAN portem

- FTP klient [FlashFXP, FileZilla, TC]

- Ethernet kabel

Krok 1 - Nastavení PC

Windows 7

Přejděte na "Ovládací panely" -> "Sít a internet" -> "Zobrazit úlohy a stav sítě" -> "Centrum sítí a sdílení". Na levém bočním panelu klepněte na tlačítko "Změnit nastavení adaptéru". Vyberte připojení, které komunikuje s LAN portem (síťové připojení, kterým se připojujete k netu), klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Vlastnosti". Klikněte na položku "Protokol IP verze 4 (TCP/IPv4)" a potom klepněte na tlačítko "Vlastnosti". Klepněte na tlačítko "Použít následující adresu IP" a "Použít následující adresy serverů DNS"

Windows XP

Přejděte do nabídky Start a "Připojit k". Vyberte možnost "Zobrazit všechna připojení". Určit, které zařízení komunikuje s LAN port, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Vlastnosti". Klikněte na položku "Protokol IP verze 4 (TCP/IPv4)" a potom klepněte na tlačítko "Vlastnosti". Klepněte na tlačítko "Použít následující adresu IP" a "Použít následující adresy serverů DNS"

Vyplňte pole podle obrázku:

ftp_primo.png

Krok 2 - PS3 Nastavení

Přejděte na kartu nastavení v XMB, pak vyberte "Network Settings" a následně "Internet Connection Settings". Stiskněte tlačítko OK a vyberte "Custom", "Wired Connection", "Auto-Detect", pak "Manual". Vyplnit formulář takto:

IP Address 10.1.1.2

Subnet Mask 255.255.255.0

Defualt Router 10.1.1.0

Primary DNS 10.1.1.0

Secondary DNS 10.1.1.10

Zvolte "Automatic", "Do Not Use" a "Enable". Stiskněte X pro uložení nastavení. Test připojení by měl získat IP adresu. Ale internet nepojede.

Otevřete si FTP Server na PS3. Dávám přednost BlackB0x FTP 1.2, ale můžete použít multiMAN nebo jiné. Měla by se vám ukázat nastavená IP adresa 10.1.1.2.

Krok 3 - FTP

Otevřete FTP klienta a zadejte své PS3 IP (10.1.1.2) a port 21. Rychlosti by měla být velmi vysoká.

Jo a jinak mam sosnutej LAst of US a ten má 44 GB a jede super kopírováno podle navodu co ti dávám. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu