Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Crew


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve středu registrace a dnes mi teprve došel klíč, respektivě vyptán na support mailu. Prvně poslali us kód tak jsem musel zažádat znovu. Snad se někomu bude hodit :)

US KEY 3HM4-DENB-MRK8

//Edit: tak došel ještě jeden, těžko ríct jaký ale je [TABLE=width: 285]

[TR]

[TD][TABLE=width: 285]

[TR]

[TD]EBFM-DNNE-5AL2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 285, align: left][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Upraveno uživatelem czlada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, moje pohledy na BETU, chce si to pohrát s nastavením ovladání auta v menu, pak je řízení o dost lepší. Byly tady řeči o next-genu, hra je rozhlehlejší než GTA 5 asi 7x více možná i víc. Chvíli se chce zastavit a zajeďte si třeba do St. louis na vítězný oblouk, či New Yorku, grafika není, že bych si s ní padl na prdel, ale neurazí a myslím si, že přednosti v této hře jsou ůplně někde jinde. Než hrát v dnešní době vyšperkovanou hru s hratelností do 6 hodin, raději povolím grafice a budu mít plno omáčky kolem hratelnosti. Je to RPG v autíčkách. Hledáte vraky, lepšíte si skillem vlastnosti + perky. na 10 lvl (v betě více nedosáhnete) se otevře New York PvP závody jak Dirt tak Street, v založené Crew s kamarádama velice zábavné. Jestli vývojáři budou makat na DLC či nových věcech tak to bude ještě lepší, protože mapu ameriky mají připravenou. Dovedu si představit DLC Kanada či Mexiko. Za mě 8/10 a uvažuji o plné hře a to nejsem nějaký fanda autíček a vždy jsem The Crew přehlížel, ale zábavností je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volný kód: P764-D6NH-P239

Moje hodnocení: RPG a online funkce super, asi vydrží s hratelností delší dobu, ale za mne teda tragický pocit z jízdy i po nastavení ovládaní. Nemám pocit rychlé jízdy. Zkoušel jsem cca. 4 auta a všechny se ovládají pomalu stejně. Terén pod koly taky zdá se nehraje roli. Grafika průměr, ale o té to asi není. Vím že je to arkáda, s tím jsem to taky hrál, ale jízdní model se mi vůbec nelíbí. 5.5/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to zkoušel. Jediné co mě bavilo, tak volně jezdit po mapě, ujíždět policajtům, projíždět si různá prostředí (poušť, hory, L.A.). Jinak je to nuda. Závody mě nebavily vůbec.

Kdybych pominul opravdu hnusnou grafiku, tak některá prostředí vypadala docela hezky. Třeba les, zasněžené hory, pouště. Poušť vypadá dokonce líp než velká města.

Na volnou jízdu ale budu mít jinou hru. Už se čeká na GTA V. :)

Upraveno uživatelem Ddraig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mě to překvapilo. Bál jsem se, aby jízdní model nebyl stejně špatnej, jako ve Watch Dogs, ale není (naštěstí). Jen to převzalo některé kolizní neduhy, ale to se dá snést. Je to arkáda od A-Z, o tom žádná, ale vcelku zábavné ježdění. Hrát to v "Crew" s kámoši může být místy opravdu zajímavé.

Ta mapa je fakt děsně velká a bavilo mě jezdit mimo silnice s autem upraveným na "dirt" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu