Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Tak hru hraji asi hodinu, a moje prvni postrehy graficky takovy prumer nepotesi ani naopak nepohorsi. Co se tyce hratelnosti dobry pocit ze strelby a moznost kryti za x moznych predmetu apod. Mesto se zda vice otevrene takze zadny znamy tunel tim padem vetsi strategie a vice cest jak se dostat k nepriteli. Jen je nedomysleny boj na blizko nekteri nepratele na me leti s palici proti memu automatu trosku nerealne. Uvidi se dal co me ceka za me zatim 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně chybí možnost ovládat postavu celkově tím myslím skok, leh, přikrčeni což u bojových akčních her celkem zásadní.

Pokud má někdo na sobě armor vydrží klidně i 3x střelu do hlavy sniperem . Scanner je jako by dostupný wallhack, což mi vadí kdy tenhle perk ruší moment překvapení nebo možnost se schovat.

Mohl tam být trade itemu mezi hráči (což na druhou stranu chápu pro delší gameplay) a inspect jiné postavy. Jinak hra vás nutí být pořád lepší a lepší, neustále sbírat farmit, chodit instance (dark zone), bez itemu totiž můžete být skill jaký chcete ale nevrznete jsi.

Grafika průměrná, fps stabilní. Město na betu moc prázdné málo AI, potkat hráče téměř zázrak. Dark zone tak též velice nízká frekvence hráčů. Matchmaking nenaleza soupeře :(

Časté propady textur, AI se zasekavaji někdy město pomalu načítá textury. To bych bral jako hlavní nedostatky.

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hra objednaná na jrc a po 10 minutách mi poslali klíč který jsem dal na ubi. Po 24 hodinách jsem se dočkal od ubi klíče na ps 4 takže už stahuji a konečně zkusím :bash:

Hmm tak to si už moc neužiješ když to v neděli končí! ;-)

Jak to tady čtu tak nakonec jsem rád že mě to ani nešlo stáhnout! Kdyby udělali raději nějaký nadupaný příběhový singl z New Yorku tak bych koupil i fullko ale takhle neberu!! V březnu raději koupím kolekci Beyond a Heavy rain!!! A pak Uncharted 4 jupííí!!! To bude alespoň the BEST GAME IN WORLD!!!!! :-)))

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně chybí možnost ovládat postavu celkové tím myslím skok, leh, přikrčeni což u fps her je celkem zásadní.

Pokus má někdo na sobě armor vydrží klidně i 3x střelu do hlavy sniperem . Scanner je jako by dostupný wallhack, což mi vadí kdy tenhle park ruší moment překvapení nebo možnost se schovat.

Mohl tam být trade itemu mezi hráči a inspect jiné postavy. Jinak hra vás nutí být pořád lepší a lepší, neustále sbírat farmit, chodit instance (dark zone), bez itemu totiž můžete být skill jaký chcete ale nevrznete jsi.

Grafika průměrná, fps stabilní. Město na betu moc prázdné málo AI, potkat hráče téměř zázrak. Dark zone tak též velice nízká frekvence hráčů.

Myslím, že si dost pleteš pojmy s dojmy. Tohle není FPS. Scanner je abilita, v podstatě úplně zbytečná. Trade itemu tam není, právě aby se hra natáhla. Jak jsi sám řekl, hra je instancovana, což znamená, že jiný hráče v singlu ani potkat nemůžeš. A nevím co za darkzonu jsi hrál ty, ale já jsem každou chvíli zavadil o hráče... Byl jsem tam 6 hodin v kuse a neustále jsem se s někým střílel nebo s někým zabíjel boty. Myslím, že asi jen jednu extrakci jsem zvládl sám, jinak všude kolem 3-5 lidi. Neustálý hunty na rougy atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že si dost pleteš pojmy s dojmy. Tohle není FPS. Scanner je abilita, v podstatě úplně zbytečná. Trade itemu tam není, právě aby se hra natáhla. Jak jsi sám řekl, hra je instancovana, což znamená, že jiný hráče v singlu ani potkat nemůžeš. A nevím co za darkzonu jsi hrál ty, ale já jsem každou chvíli zavadil o hráče... Byl jsem tam 6 hodin v kuse a neustále jsem se s někým střílel nebo s někým zabíjel boty. Myslím, že asi jen jednu extrakci jsem zvládl sám, jinak všude kolem 3-5 lidi. Neustálý hunty na rougy atp.

Ahoj Eriku ještě jsem pak upravil příspěvek abych byl konkrétnější.

Scanner bych tedy jako zbytečnou abilitou určitě nenazýval, vlezeš do budovy dáš scanner a okamžitě víš kde kdo je a ještě ho nějakou dobu vidíš pohybovat skrz zdi. Opravdu jak zmiňovaný wallhack.

Aha takhle, takže singl můžou hrát lidi které jsi do dané session pozveš, pak tady jsou public místa jako třeba ten základní kemp kde online hráče vidíš.

Darkzone jsem trávil nejvíce času, ze začátku jsem měli problém ,vůbec dostat se tam tak abychom se s partou viděli, vlivem rozdílných levelů. Potom bylo místa mi úplně prázdno (online hráči). Konec bety byl příšerný, lidi přišli na to jak se dá glitchou neviditelnost a střílet lidi tak aby oni nemohli střílet tebe, to pak hra vypadala asi tak že jsi běžel a zničeho nic jsi viděl rapidní pokles HP a na jednou se napsalo dead by dead zone a takhle to bylo celý nedělní večer, úplně mi zhnusily hraní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu