Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Takhle... na boty to určitě není potřeba a na lidi vidíš, jestli jsou hostile nebo ne. takže to považuju za blbost scanner.

Jo, HUB funguje jako náměstí a když se rozprchneš do ulic, jsi už sám za sebe.

No, ono to s těmi levely má smysl, rozdíl mezi 7-8 je třeba v equipu obrovskej. jinak takhle jsem umřel taky, běžím, nikde nikdo a na 5 ran jsem zhebl. to byl nejakej glitch, od otho je to beta ale ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak do vydani jeste kousek a verim ze to doladi a zase tak spatne to nebude. Jiste ze to bude mit dva tabory hracu jako asi vsechno, tak jak to melo Destiny. A ja si Destiny narame uzival i kdyz se to opakovalo porad dokola.

Uvidime jakej bude craft, talenty atd...

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hratelnost....sak sa tam stale opakuje,bludis,natrafis,zastrelis alebo oni teba a znova,dalej same tabulky,ikonky,oblbovak aby hra bola akoza zaujimavejsia,plno zbytocnych predmetov a nastaveni,aj tak rzhoduje hruba sila.....neni to ani fps ani rpg ani ryba ani rak....mesto je rozlahle ale po case monotone, je to nabubraly americky smejd pre blbych amikov,za chvilu po vydani sa bude hemzit na bazaroch. ale sak reklama robi svoje ze? takze mam na haku cely divizhon pojebany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maslo nikdo ti to nevnucuje, tak co sem seres moudra o Amicich to je k smichu. Zkusil betu a sezral moudrost sveta a uz vlastne vi jak to cele dopadne :-D

Nikdo poradne nevi jakej tam bude obsah celkove, ale uz je to spatne a bude to stat za ♥♥♥♥♥. To je opravdu k posrani.

Mesto je rozlehle ano, ale v bete tak mozna ctvrtina zbytek je uzavren to same DZ.

Dokonce se i docitam, ze v bete je minimalni obsah a po par hodinach nudii :-D ano je to katastrofa, ze tam nedali celej obsah. Boze boze

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda taky trochu opožděně přidám svůj názor.

BETU jsem zkusil sice jenom zhruba 3 hodiny ale hra se mi velice líbila, rozhodně nebyla nouze o hráče. V darkzone se nás sešla kupa ale vetšina hráčů spolupracovala.

Můj fail : podle traileru a recenzí jsem myslel že se hráči v darkzone budou masakrovat při vyzvedávání materiálu, takže první co bylo když jsem viděl že někdo zavolal vrtulník tak jsem se rozběhl a ve velkým RAMBOvským stylu jsem tam naběhl a začal kolem sebe střílet, bohužel tam čekali asi tři hráči kteří mě hodně rychle poslali k zemi, překvapením bylo že mě následovně zvedli. :D systém Darkzone sem úplně nepochopil :)

Líbí se mi "RPG" systém vybavování postavy, přídavky na zbraně jsou taky super, trochu mám strach z počtu "skillu"

Celkově jsem to chtěl jen zkusit kvůli ovládáni a střelbě, která mi naprosto vyhovuje,headshoty padaly pěkně :D

Určitě se tu najde plno hejterů, stejně jako u Destiny ale to je úplně jedno protože i Destiny jsem si parádně užil.

Těším se na full verzi, vychází den po mojich narozeninách tak snad si někdo vzpomene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hral pouze betu-spokojenost. Podle nejakeho videa nebudu spekulovat jak to cele dopadne a malovat certa na zed. Verim, ze hra to bude dobra.

Pokud se budu bavit stejne dobre jako v bete a spoustu hodin v DZ s prateli nebo sam, tak jsem spokojen.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MajlloB: A proč bys měl malovat čerta na zeď? To video jsem sem dal v hypu a né hatu [emoji6] . Není dobré vědět, jak budou lokace rozdělené podle levelů atd.? Je jasný, že tam je borec v progressu úplně někde jinde, tím pádem těch misí, side questů a eventů tam bude tolik, že ta mapa bude svítit jak vánoční stromeček :)

Každej ať si má názor jakej chce, pro mě bude The Division pecka a konečně hra, která mě po roce a půl(už teď) odtrhla od Destiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thunderr: to samozrejme ano a plne s tebou souhlasim i ja se moc tesim. Me proste hlava nebere z toho, jak nekdo muze porad tvrdit tim nemyslim tebe, ale spoustu jinych na EG a podobne, jaka to bude hovadina a nuda a porad to same do kola. A asi jen proto ze dostal v DZ na prdel a jsou zaslepeni jinyma hrama.

A jeden z hlavnich duvodu ze to dela Ubisoft? No a co vsechny assassiny jsem hral a byl jsem spokojen, Far Cry taky a spokojen. Bejt to od EA, tak pul naroda uz se vesi :-D

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi rekni ktere hry nejsou vicemene dokola. Kde se questy porad neopakuji a je to na stejne brdo. Kde mas jit tam a tam nekoho vystrilet, vysvobodit atd nebo proklat mecem a splnit tohle a tohle a v dalsim questu zase to same. Dyt je to u vsech her stejne.

Pribehova linka muze byt zajmava a zabavna at hrajes co chces. Vedlejsi questy at jich je kolik chces v jake hre chces stejne se opakuji porad dokola.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu