Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Verzi ze season passem nabizí JRC cena je 2500, já osobně beru normální verzi která ti zaručí opravdu dost zábavy a herního času, potom podle spokojenosti se uvidí jestli se dokoupí season pass . Předobjednávka se pohybuje kolem 1500

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže žádná změna oproti closed beta? tak to ani zapínat nebudu...ztracená hra ... :D

A co jsi cekal je to otevrena beta pro vsechny ostatni plus jedna nova mise. Nejak nerozumim tomu, proc ztracena hra.

A z uzavrene bety se ti ani postava nepresouva proste zase od zacatku. Takze bud si zahrajes znova s jednou novou misi a nebo si pockas do data vydani.

Sharku po graficke strance to zase az tak spatne neni, hratelnost taky dobra hra slape neseka se zadne propady. To ze beta spadne to chapu. Verim, ze i obsahu tam bude tri zadky a uz se tesim na datum vydani a na spoustu hodin zabavy. Betu hraji po druhe a spokojenost.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nezavrhuju úplně grafiku je dobrá akorát jsem čekal od snowdrop trochu více!! Čekal jsem více ostrosti detailů jinak nasvícení a město New York boží!!!

Jedna se o betu, ve vetsine pripadu kdyz studio vyda betu, jedna se spis jeste o jejich nejakou verzi co meli napr hotovou pred pul rokem.

To co vyjde na placce se s tim neda srovnat.

Betu spis vydavaji kvuli zvyseni predobjednavek a testovaci zatezi serveru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu