Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

musite granatovat, chlastat vodu, granatovat, granatovat, a 2x ultimátka na štít a 2x na útok + voda a push, výbušný kulky, zápalný kulky... prostě všechno... a to jsme i tak měli trošku problém, největší problem jsme ale měli minule v Ruský konzulát... ty brokovnice jsou nechutný.

Tu misi jsme jinak prošli za 30 minut...

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lexington je easy...staci z vytahu hned probehnout doleva k tomu hostážovi kterýho máš zachránit a tam se krýt, nepřátele na tebe tak nenabíhají ze všech stran a nejsou kupovdivu tak agresivni. Ale taky jde o gear co máš žejo...to nevím...doporučuju aspon tak 70k života. Je fajn když se někdo vychloubá že má 190k DPS, ale když k tomu je na 40k života, lehne po dvou ranách a to je trochu k ničemu....takže doporučuji zvýšit health, prvně vždy sundat nabíhající brokovnice a pak je vše cajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hru som prešiel, ale doteraz neviem, ako sa používajú napr. zápalné náboje, konzervy, voda a všetky tie ostatné veci, ktoré väčšinou dávam preč, keď o to niekto zranený požiada... ako to už niekto spomenul vyššie, že to treba používať.. len teda netuším ako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý naženeš přes crafting, blueprinty koupíš nahoře v technologické větvi hned vedle kalibrace nebo v DZ u obchodníka ale tam je nutné mít DZ lvl 50.

Prodávají se ale za fenix body, ty získáš zabíjením bosáku, v DZ06 se to farmí nejlépe nebo dělej daily challange.

V DZ zlaté padají fakt minimálně, když vemu poměr zabitých creepu tak je to tak snad 5% šance na drop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute jak to je v těch denních výzvách hru ještě nemám dohranou čekám na kámoše dneska by mu měla příjit mám lvl 24 a v DZ 30 ty denni výzvy jsou až po dohrání to chápu, ale budu moct hrát z kámošem v DZ když on bude mít lvl třeba 5 a já 30 než to nažene? myslím spolu jestli můžem běhat po DZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo muzete, rozhoduje jen XP lvl, DZ lvl nemá žádný restrikce.

denní výzvy jsou mise na těžší a nejtěžší obtížnosti... za to dostaneš měnu, za kterou si koupíš bud zbran a nebo "recept" na zbraně. a na tu nejtěžší obtížnost ti padne i nahodna legendárka. ty mise jsou 3. 2 jsou na těžší úroven a 3. je na nejtěžší, z tý padá ta legendárka a 50 kreditů, z těch lehčích z každý 15 kreditů. a jen materiály.

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych ti řekl, ať se připravíš... já jsem koupil otisk na masku... udělal jsem jich 5 a byly všechny horší než moje fialová. u těch daylin jde hlavne o ty kredity podle mě...

NEJLEHCI je ten tunnel, to jsme udělali i ve 2 lidech. nejtěžší ruskej konzulát a serverovna... brokovnice jsou fakt zly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ruskym konzulatu jsme se dostali jen na to prvni horni patro :D ..........................., po 50min. Pak jsme to vzdali :D jinak jeste o vikendu zhruba 11hod v DZ a jen jedno zlato, modifikace :( level tam mam asi 43 a vypada to ze tam asi uz nevlezu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, skúsim ten tunel.. a áno, ide mi hlavne o tie phoenix kredity.. v podstate nemám ani jednu high-end vec.. môžem niečo kúpiť, napr. Pakhan za skoro 500K kreditov, ale podľa štatistík to nebude lepšie ako to, čo mám teraz.. tak neviem, či do toho ísť.. čo som pozeral, tak by som chcel asi blueprint na Liberator, inak neviem, či sa oplatí investovať do niečoho iného..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej ty jsi kaket jak vrata od babitchovo stodole :D. tak teď jsem se pobavil královsky, já prodat i svoje fialky, tak mi jibne v kuli.

ani mi nemluv ja sem na ten fotbal sek nasjanej jako kjava a jeste víc kdyz jsem z nej sel domu :D :D :D :D ja naštěstí fialky poradny moc nemam ale vcera sem prodal komplet všechno potom jak sem byl nasjanej chytil me amok a vše jsem prodal ze slovy táhněte do pejci :D :D naštěstí snipu a vectora sem si nechal :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam koupeny AK primarni poškození 129k a jsem spokojenej. Kopání jsem poladil. Koupil jsem i tu snipu mk17 ale ta si myslim ze stoji za velky analní kokino.

Mk17 ti nesedí? Lepší rychlopalka není, je mnohem lepší než upravená m44, je to o skillu, při rychlé střelbě skáče lehce nahoru jde ale o zvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu