Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, mám dotaz ohledně multiplayeru...snad někdo bude znát odpověď. Odemkl jsem si necromancera skrze crafted armor....už jsem dost toho nahral, koupil několik beden a nikdy nepadají armory. Jde mi o to jak zlepšit armor u např. toho necromancera. U crafted armor se mi objevily další 3 armory na vytvoření avšak všechny 3 se jmenuji stejně akorát mají v závorce jiné jméno. Jedná se o lepší armory? nebo jsou stejné kvality jako základní armor dané classy. Stojí to moc clothu a nerad bych zbytečně o ně přišel tak se ptám zda zná někdo na toto odpověď. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám odehráno 17 hodin. Začátek jsem zkusil za všechny chary a zůstal jsem u dagger rogue. Můžu říct, že jsem hodně překvapený. Taková hra tu dlouho nebyla. Je obrovská, hromady questů, dialogy s členy inkvizice jsou hodně povedené. Vlastně všichni členové party mají zajímavé osobnosti a je radost s nimi konverzovat. Dost se mi líbí systém comb. např. mág zmrazí, já speciálním útokem roztříštím.

Jsem teď na 10 levelu. Zatím je rogue ve vývoji, ještě nefunguje jak má... na to potřebuju ještě pár levelů, ale pak to bude jízda. Teda aspoň doufám :)

Partu mám Já rogue meele, Cassandra tank, wizard (mám všechny tři každého specnutého do jiného elementu a střídám je), Sera (asi ji vyměním za Iron Bulla).

Ranged rogue mi přijde hodně slaboučký a nemá žádný podpůrný skill strom pro ranged. Wizardi jsou naopak fajn.

Jediné co mi celkem vadí je slabší začátek, ale potom se to rozjede. Ale jsou lidi které to může určitě odradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iron Bulla musíš najmout, je na Bouřlivém pobřeží. Po nějaké době se mi objevil v Heavenu poslíček Krem, který se zmiňuje o Iron Bullovi, tak až s ním dáš řeč, tak jdeš na to pobřeží, pomůžeš Bullovi a můžeš/nemusíš ho najmout.

2 Lanos: souhlas, je to boží, ať si Dan Vávra lamentuje nad tupostí děje, pro mě je to úchvatná záležitost

2 spleskin: grafika je si myslím nadprůměrná, možná je to tím, že jsem méně náročný, po hraní her na PS3 je pro mě každá PS4 hra waw. Sice to není ten top, ale beru v potaz tu rozlehlost každé mapy.

Pro mě je největší opruz jízda na koni, to vůbec nezvládli. Nepříjde mi, že by ten kůň jezdil nějak rychle, občas se zasekne. Uvidíme, jestli bude k užitku, ale spíše ne, víc užiju fast travel. Naštěstí je to volitelná věc. Jsem zvědav, kdy se nastěhuju do Skyholdu, už by to chtělo nějakou tu popravičku.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Draci jsou hard...vyžadují dobrou znalost jejich abilit a poctivé využívání pauzování, aspoň tedy na vyšší obtížnosti :) Já už skolil dva, jsem level 14 :) A zkouším nový party setup - Já - archer rogue, Blackwall - full tank, Vivienne a Cassandra jako dmg sword and board s full templářským stromem...Cassandra je teď slušnej mlejnek na maso :D A ještě toho dost vydrží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu jediný, komu vadí ta "neviditelná" minimapa? :D Mě to hrozně leze na nervy. U podobných RPGček se snažím vždy prolézt celou oblast, vše prozkoumat, sebrat, splnit sidequesty atd, a ta slepá minimapa mi v tom dost vadí, protože musím každou chvíli lézt do mapy velké hlavní, abych se ujistil, že jsem nikde nic nevynechal (jenže u te velke mapy se ten fog of war odhaluje v tak velkem rozptylu, že to stejně až tolik nepomáhá). Takže hraju a mám pořád pocit, že jsem někde něco neprošel :D Nechápu co by jim udělalo, kdyby do té minimapy dali alespon slabounce viditelnou mapu a né jen prázdny kruh a ikonky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď bohužel přišel na hodně velký problém. Místo abych si po práci na chvíli oddechnul u Inquisition, tak už se dvě hodiny snažím řešit problém s Originem. Při hraní jsem totiž asi po 10 hodinách zjistil, že ta hra asi nenačetla správný "worldstate" z The Keep, takže jsem se začal často setkávat s věcma, která se u mě v DA 1 a 2 vůbec nestaly atd. Někdo ten příběh a propojení s minulýma dílama neřeší, ale pro mě je to celkem důležité.

No nakonec jsem se nějak dopátral k tomu, že z nějakého důvodu se asi muj PSN učet nepropojil správně s Origin účtem. (Což je divné, protože všude píšou, že na PS4 a Xbox One, pokud máš stejný email u obou účtu, propojí se automaticky. A já mám u obou stejný email, ale nic)

Tak jsem zjistoval, hledal, nakonec jsem našel způsob, jak by to mělo jít propojit ručně přes origin v PC, jenže po pokusu o propojení mi to napsalo, že muj PSN učet už je propojený s jinym origin učtem, přitom žádný jiný jsem v životě neměl. Takže se pokouším kontaktovat EA support na jejich live chatu, ale tam se asi nedočkám. Stupidní systém. Pěkně mě to naštvalo, pokračovat nebudu když tam jsou všechny rozhodnutí z minulých dílů jinak a špatně, ale začínát znovu se mi taky nechce když mám nahrano skoro 15 hodin.

Kdyby to alespon nějak jasně ukazalo před spustenim, že je něco špatně, ale vše vypadalo ok.

EDIT:

tak tak po live chatu s EA i PSN supportem se ukázalo, že moje PSN bylo nějak propojene s nějakým stol let starým originem, který absolutně nechápu kdy a jak mohl vzniknout :D Takže se to nakonec nějak podařilo propojit alespoň, ale i tak budu muset projet celý Keep znovu a začít i hru celou znovu. No co se dá dělat, snad už to ted bude fungovat.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Molda22: tak to nezávidím, osobně by mě teď jeblo, kdybych to musel rozehrávat znova. Naneštěstí jsem keep musel použít, protože jsem nikdy DA 1 ani 2 nehrál, takže jsem se snažil pochopi, o co jde, naštětí přítelkyně jedničku skoro dohrála a dvojku má rozehranou, takže mi to pomalu objasňuje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to ten the import world state pred upravou postavy? Predchozi dily nemam ulozeny tak jsem zaskrtl No. Tak jsem to snad dobre pochopil.

To ti umožní přes Keep načíst tebou vytvořený "stav světa" nebo použít základní. S tím, že i když si první dva díly nehrál, můžeš si v the keep projít všechna rozhodnutí z prvních dvou dílů a navolit si je podle sebe jak si myslíš, že by ses rozhodoval, kdyby si je hrál, a pak to v Inquisition načíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem je hral pred lety. Bylo to warez takze ulozeny nic nemam. Tudiz bych si musel znova zahrat predchozi dily, aby se mi to nacetlo a na to se muzu vybodnout.

Edit: takze na dragonagekeep.com se daji udelat predchozi rozhodnuti? To je dost zmatecny pres ten web. Uz si ani nepamatuji kdo je kdo.

Tak teda nevim jestli si mam nejak navolit pribeh podle webu nebo to nechat v defaultu. Nebo si koupit predchozi dily a zahrat si je.

Upraveno uživatelem mike03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To záleží na tobě, každý to vidí jinak. Savy z předchozích her nepotřebuješ. (Pokud máš savy, tak ti to v Keepu stejně jen načte postavy a jmena, ale všechny ty rozhodnutí si musíš udělat stejně ručně v keepu). Někomu na tom příběhu, rozhodnutích z minulých dílů atd záleží, tak si rád ten keep projde a připraví si vše a pak rozjede Inquisition. Někomu je to jedno a chce prostě jen hrat, tak si zapne Inqusition v defaultu.

Já si před pár měsíci schválně znova projel DA 1 i 2, abych to měl čerstvé a pamatoval si vše, takže v keepu jsem si nahodil vše podle toho jak jsem to měl v 1 a 2 a importoval do Inquisition. Každopádně záleží na tobě.

(Sice jak jsem psal výše se mi to napoprvé nepovedlo, protože jsem měl blbě spárovaný origin a PSN účet, ale dneska jsem to udělal znovu a už vše frčí jak má).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu