Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

Jak jsme očekávali, Bioware pustilo během tiskové konference EA trailer na Dragon Age: Inquisition, který vyjde na konzole Playstation 4 a Xbox One. Trailer je moc pěkný, ale je to bohužel jen render. Po prvních ukázkách z třetího Zaklínače bychom asi čekali více. Na trailer se podívejte níže. „Dragon Age: Inquisition - Prozkoumejte obrovský fantasy svět na pokraji katastrofy v nové generaci akčních RPG. Vaše dobrodružství čeká,“ píše oficiální popis. „Vítejte v Dragon Age: Inquisition, kde každé rozhodnutí utváří a přináší jedinečný zážitek! Zanecháte podstatnou stopu v rozsáhlém a příběhovém světě plném komplexním postav, bojových výzev a napínavých dobrodružství. Titul vychází v roce 2014,“ dodává Bioware.

Konzolista.cz

Teaser:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

100hodin hrani v Dragon Age univerzu? To musím mit hned :D A ja chtel puvodne 2h warriora...ale chci mit co nejzabavnejsi partu a co jsem cetl, tak jeden z nejlepších companionu je Iron Bull, kterej je 2h warrior :D Takze asi skončím zase u roguny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám předobjednáno a hrozně se těším. V The Keep mám už nachystané uložené pozice se všema rozhodnutíma z předchozích dvou dílů, jen se bojím, že vzhledem k tomu, že jde o online funkci, budou tam zase výpadky serverů, problémy atd než se to dá dopořádku. Každopádně to asi vidím na rogue, stejně jako u DA1 i 2. Já byl sice vždycky v RPG taky spíše na tu ruční práci, takže různí warrioři, barbaři atd, ale v posledních pár letech mě začalo bavit hrát za jakékoliv classy, které používají luky, kuše apod.

Jen mě mrzí, že jsem nikde neobjevil nějakou jinou než obyčejnou edici hry. (Nepočítám tu edici s nějakým DLC navíc). Toto je zrovna hra, u které bych klidně těch pár stovek navíc za nějakou pěknou sběratelskou edici obětoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám předobjednáno a hrozně se těším. V The Keep mám už nachystané uložené pozice se všema rozhodnutíma z předchozích dvou dílů, jen se bojím, že vzhledem k tomu, že jde o online funkci, budou tam zase výpadky serverů, problémy atd než se to dá dopořádku. Každopádně to asi vidím na rogue, stejně jako u DA1 i 2. Já byl sice vždycky v RPG taky spíše na tu ruční práci, takže různí warrioři, barbaři atd, ale v posledních pár letech mě začalo bavit hrát za jakékoliv classy, které používají luky, kuše apod.

Jen mě mrzí, že jsem nikde neobjevil nějakou jinou než obyčejnou edici hry. (Nepočítám tu edici s nějakým DLC navíc). Toto je zrovna hra, u které bych klidně těch pár stovek navíc za nějakou pěknou sběratelskou edici obětoval.

Problém s internetem bych neviděl tak černě. Tahle funkce je jen o tom, že se lidi připojí, stáhnou pár kB rozhodnutí a zase se odpojí. Navíc je to svázané s Originem, takže bych se toho nebál.

Obvykle Let´s playe nenávidím, ale v neděli jsem dost očumoval na PS4 Twichi nějaké maníky, jak to hrají, závidím. Není co hrát, tak až příjde DA3, tak do únorového Zaklínače, to snad dohraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kuci ja to koupil na us store takze hraju a musim rict ze je to prvni hra na ps 4 o ktere premyslim kdyz ji vypnu, mam nahrano asi 10 hodin a sem porad vprvni lokaci sice uz muzu jit jinam ale naco :) kdo ma rad taktiku tak at si to da na hard ,protoze na normal je to moc lehky temer se vubec nemusite starat o skupinu jen tak behate a rubete, na tezsi obtiznost uz je to good tak jak to bylo drive v origins.skoda cestiny ,protoze toho textu je tam opravdu hodne ale da se to pro ty co umi aspon trochu anglicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se u her, na které se těším, naopak snažím před vydáním vyhýbat všem možným videům, trailerům, let's playům a streamům :D Ať je potom ten zážitek a to překvapení co největší.

Jinak skladem už to mají asi dříve, jen to připravujou na rychlou expedici k datu vydání. Já měl objednáno kromě Dragon Age i AC Unity a pár dalších věcí, a když jsem ve čtvrtek zrušil Unity, tak mi odpověděli, že v pátek (14.11) mi budou zásilku odesílat :D

Celkem jsem se divil, tak jsem se zeptal, jestli je to fakt pravda, protože psali datum expedice až později, a odepsali mi, že se samozřejmě spletli. :D Teď je otázka, jestli se spletli jen s tím odesláním a skladem už to fakt měli, nebo jestli se spletli celkově a skladem to ještě ani nebylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu